برنامه تولید شرکت نفت و گاز آغاجاری بطور کامل تحقق یافت

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ | ۱۸:۲۰ ب٫ظ
برنامه تولید شرکت نفت و گاز آغاجاری بطور کامل تحقق یافت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری از تحقق افزون بر ۱۰۰ درصدی برنامه تولید نفت این شرکت در نیمه نخست امسال خبر داد. مهندس پژمان قضائی‌پور روز چهارشنبه (۲۱ مهرماه ۱۴۰۰)  با بیان این مطلب در نشست پیش بینی تولید این شرکت گفت: شرکت بهره‌برداری نفت وگاز آغاجاری یکی از شرکت‌های مهم عملیاتی تابع […]

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری از تحقق افزون بر ۱۰۰ درصدی برنامه تولید نفت این شرکت در نیمه نخست امسال خبر داد.

مهندس پژمان قضائی‌پور روز چهارشنبه (۲۱ مهرماه ۱۴۰۰)  با بیان این مطلب در نشست پیش بینی تولید این شرکت گفت: شرکت بهره‌برداری نفت وگاز آغاجاری یکی از شرکت‌های مهم عملیاتی تابع مناطق نفتخیز جنوب است که با ۴۸ واحد عملیاتی، راهبری تولید از ۸ میدان نفتی را بر عهده دارد.

وی ضمن برشمردن چالش‌های موجود، بازنگری در ساختار سازمانی، نوسازی تجهیزات و تاسیسات بنیادی از جمله خطوط لوله و توسعه ناوگانحمل و نقل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری را خواستار شد و اظهار امیدواری کرد با این تغییر رویکرد در سطح مدیریت شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب اتفاقات خوبی رقم بخورد.

مهندس قضائی‌پور گفت: با تلاش همکاران در مدیریت‌های فنی و عملیات، برنامه تولید نفت خام این شرکت در نیمه نخست امسال به میزان ۱۰۲ درصد محقق شد.

در این جلسه که به‌صورت ویدئوکنفرانس با حضور مهندس علیرضا دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و مدیران و روسای این شرکت برگزار شد، وضعیت میادین و میزان تولید  نفت و گاز و همچنین چالش‌ها و تنگناهای تولید مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
دانشگاه پیام نورمرکزاهواز
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار