سرپرست سازمان تامین اجتماعی از بیمارستان امیرالمومنین اهواز بازدید کرد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۶ ق٫ظ
سرپرست سازمان تامین اجتماعی از بیمارستان امیرالمومنین اهواز بازدید کرد سرپرست سازمان تامین اجتماعی کشور امروز چهارشنبه به همراه هیات همراه از بیمارستان امیرالمومنین اهواز بازدید کرد.
 
سرپرست سازمان تامین اجتماعی از بیمارستان امیرالمومنین اهواز بازدید کردمیرهاشم موسوی به همراه امیرعباس منوچهری معاون درمان سازمان تامین اجتماعی در اولین سفر استانی خود به خوزستان، از قسمت های مختلف بیمارستان امیرالمومنین بازدید کرد و در ادامه مشکلات کادر درمان و پرستاری این مرکز را جویا شد.

موسوی همچنین از بخش آی سی یو کرونایی بیمارستان بازدید کرد و جویای حال آنها شد. اکنون هفت بیمار کرونایی در آی سی یو و ۲۰ بیمار در بخش ویژه بیمارستان بستری هستند.

وی در این بازدید علاوه بر پیگری مشکلات پرداختی پزشکان، پرستاران و کادر خدماتی بیمارستان امیرالمومنین،  وضعیت خدمات رسانی در این مرکز را پیگیری کرد.

از ابتدای شیوع کرونا در استان تاکنون پنج هزار و ۵۰۰ بیمار کرونایی در بیمارستان امیرالمومنین اهواز بستری شده و خدمات رسانی به بیماران کرونایی در این مرکز  درمانی همچنان ادامه دارد.

با فروکش کردن کرونا در خوزستان، دیگر بخش های بیمارستان امیرالمومنین اهواز فعال شده و به بیماران غیرکرونایی خدمت رسانی می کنند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
دانشگاه پیام نورمرکزاهواز
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار