لزوم تامین آب برای فصل کشت پاییزه

تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۲ ق٫ظ
لزوم تامین آب برای فصل کشت پاییزه نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تامین آب برای فصل کشت پاییزه گفت: باید مدیریت لازم انجام شود تا تامین کالای اساسی و کشاورزان دچار مشکل نشوند. مجتبی یوسفی در جلسه قرارگاه بازسازی مناطق زلزله‌زده خوزستان که شامگاه جمعه (۲۳ مهرماه) با حضور معاون اقتصادی رئیس جمهور در استانداری خوزستان برگزار […]

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تامین آب برای فصل کشت پاییزه گفت: باید مدیریت لازم انجام شود تا تامین کالای اساسی و کشاورزان دچار مشکل نشوند.

مجتبی یوسفی در جلسه قرارگاه بازسازی مناطق زلزله‌زده خوزستان که شامگاه جمعه (۲۳ مهرماه) با حضور معاون اقتصادی رئیس جمهور در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: امیدوارم مشکلات کشور با کمک آقای رضایی در حوزه‌های راهبردی مرتفع شود.

وی افزود: باید علاج واقعه قبل از اتفاق پیش‌بینی شود تا اتفاقی نیفتد که مردم گله‌مند شوند و آسیب ببینند و منجر به نارضایتی مردم شود.

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات کم آبی گفت: اکنون به دلیل کمبود بارش به کشاورزان گفته‌ایم که کشت پاییزه نداشته باشند اما نگران هستیم اتفاق سه ماه قبل بیفتد.

وی بیان کرد: اگر آب برای محصول استراتژیک گندم تامین نشود، مردم گله‌مند می‌شوند و نگران هستیم دوباره اتفاق‌هایی رخ دهد. از طرف دیگر نگران هستیم نیاز اصلی گندم تامین نشود.

یوسفی با بیان اینکه زمان فصل کشت محدود است، افزود: باید مدیریت لازم انجام شود تا تامین کالای اساسی و کشاورزان دچار مشکل نشوند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
صنعت ساختمان
جشنواره
تابناك وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار