نجاتی: حل مشکلات کارگران هفت‌تپه مهم و امیدوارکننده است

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ | ۰۸:۵۳ ق٫ظ
نجاتی: حل مشکلات کارگران هفت‌تپه مهم و امیدوارکننده است رضا نجاتی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان ضمن تقدیر از انعکاس به موقع اخبار نیشکر هفت‌تپه، حل مشکلات کارگران این شرکت را مهم و امیدوارکننده توصیف کرد.

نجاتی در جلسه شورای اطلاع رسانی استان از انعکاس به موقع اخبار مهم و حائز اهمیت توسط دستگاه ها قدردانی کرد.
وی در ادامه افزود: طی چند روز گذشته اقدامات مهم و امیدوار کننده ای در سطح استان به وقوع پیوسته که از آن جمله می توان به پرداخت معوقات کارکنان شرکت توسعه و کشت نیشکر هفت تپه شهرستان شوش، پرداخت مطالبات کارکنان شهرداری سوسنگرد، بازدید از مناطق زلزله اندیکا و رسیدگی به زلزله زدگان و… اشاره کرد.
رضا نجاتی در ادامه بر اهمیت انعکاس اخبار و دستاوردهای نهادها به ویژه دستگاه های اجرایی و خدمات رسان توسط رسانه ها تاکید کرد.
مدیریت شرکت نیشکر هفت تپه ۱۸ مهرماه در جلسه ای با حضور معاون اول رئیس‌جمهور، به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار شد.
دکتر عبدعلی ناصری مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر در اولین اقدام مجموعه‌ای از دستورات و تصمیم‌هایی برای این امر از جمله انتصاب هیئت مدیره و مدیر عامل، تامین مالی و صدور دستور پرداخت حقوق های معوق، آغاز عملیات اورهال و کشت نیشکر، تحت پوشش بیمه تکمیلی قراردادن کارگران صادر کرد. علاوه بر این، بازگشت به کار کارگران اخراجی که مشکل قانونی نداشتند و برقراری بیمه‌های درمانی کارگران هفت تپه بدون واریز مبلغی تمدید شد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
صنعت ساختمان
جشنواره
تابناك وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار