با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر: میز خدمت با موضوع پیگیری مطالبات مردمی در حوزه عمران و ترافیک برگزار شد

تاریخ انتشار: جمعه ۱۴ آبان ۱۴۰۰ | ۱۶:۴۷ ب٫ظ
با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر: میز خدمت با موضوع پیگیری مطالبات مردمی در حوزه عمران و ترافیک برگزار شد میز خدمت شهرداری اهواز با حضور شهردار اهواز، مدیران حوزه معاونت فنی و عمرانی و معاونت حمل و نقل و ترافیک و سه عضو از اعضای شورای اسلامی شهر در مصلی مهدیه امام خمینی(ره) برگزار شد. ظهر روز جمعه ۱۴ آبان‌ ماه، میز خدمت شهرداری اهواز در محل برگزاری نماز جمعه در مصلی مهدیه امام […]

میز خدمت شهرداری اهواز با حضور شهردار اهواز، مدیران حوزه معاونت فنی و عمرانی و معاونت حمل و نقل و ترافیک و سه عضو از اعضای شورای اسلامی شهر در مصلی مهدیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

ظهر روز جمعه ۱۴ آبان‌ ماه، میز خدمت شهرداری اهواز در محل برگزاری نماز جمعه در مصلی مهدیه امام خمینی(ره) اهواز با حضور شهردار اهواز، تعدادی از مسئولین شهرداری در حوزه معاونت فنی و عمران و معاونت حمل و نقل و ترافیک و سه عضو از اعضای شورای اسلامی شهر برگزار و مسئولین در این میز خدمت با مردم از نزدیک گفتگو کردند.

در میز خدمت این هفته امینی شهردار اهواز، دغاغله سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری، لفیتی سرپرست سازمان عمران و مجدم معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری حضور داشته و با شنیدن مشکلات شهروندان متقاضی حضور در میز خدمت، مشکلات آن ها را به صورت مستقیم پیگیری کردند.

همچنین در این میز خدمت حجت اله زارع زاده، سید محمد علی پورموسوی و سید محسن موسوی زاده از اعضای شورای اسلامی شهر با حضور در بین مردم از نزدیک با آن ها گفتگو و مطالبات مطرح شده را پیگیری و پاسخ دادند.

گفتنی است در این میز خدمت با توجه به حضور مدیران حوزه عمران و ترافیک، مشکلات و مطالبات مردم در کنار سایر مسائل مثل فضای سبز و آسفالت، در این حوزه نیز مطرح و مورد پیگیری مدیران این حوزه قرار گرفت.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
صنعت ساختمان
جشنواره
تابناك وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار