برقراری مجدد پرواز مستقیم اهواز – کویت

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۲ ق٫ظ
برقراری مجدد پرواز مستقیم اهواز – کویت مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان از برقراری مجدد مسیر پروازی مستقیم اهواز به کویت خبر داد. سید مهدی رزاز، اظهار کرد: براساس هماهنگی‌های انجام‌شده، مسیر پروازی مستقیم اهواز به کویت از روز ۱۴‌ آبان ماه امسال مجددا راه‌اندازی و از سر گرفته شد. وی افزود: پرواز مستقیم اهواز – کویت توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از […]

مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان از برقراری مجدد مسیر پروازی مستقیم اهواز به کویت خبر داد.

سید مهدی رزاز، اظهار کرد: براساس هماهنگی‌های انجام‌شده، مسیر پروازی مستقیم اهواز به کویت از روز ۱۴‌ آبان ماه امسال مجددا راه‌اندازی و از سر گرفته شد.

وی افزود: پرواز مستقیم اهواز – کویت توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از این پس در برنامه پروازی فرودگاه بین المللی اهواز قرار دارد و به صورت برنامه‌ریزی شده انجام خواهد شد.

مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان گفت: این پرواز روزهای جمعه هر هفته در ساعت ۱۸:۵۰ به صورت برنامه‌ای اقدام به جابه‌جایی مسافران خواهد کرد.

رزاز عنوان کرد: برقراری مقاصد دیگر پروازی از جمله دبی و مسقط نیز در حال پیگیری است و امیدواریم به زودی شاهد راه‌اندازی پروازهای مستقیم از اهواز به این مقاصد باشیم.

وی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم به زودی این پروازها را در فرودگاه اهواز برقرار کنیم و پس از حصول نتیجه، زمان برقراری پروازها مشخص خواهد شد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
صنعت ساختمان
جشنواره
تابناك وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار