بهره بـرداری از پست جدید ایستگـاه برق تاسیـسات فتح المبیـن

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ | ۱۱:۳۵ ق٫ظ
بهره بـرداری از پست جدید ایستگـاه برق تاسیـسات فتح المبیـن مدیر عامل شرکت آب غدیر خوزستان از احداث و راه‌ اندازی پست جدید ۳۳/۱۳۲ کیلو ولت ایستگاه پمپاژ شهدای فتح ‌المبین در منطقه ام الدبس خبر داد .

شهاب یگانه ضمن اعلام این خبر گفت: احداث این پست تکمیلی که به همت و پیگیری معاونت آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان صورت گرفته، موجب افزایش سه برابری برق تاسیسات آبرسانی شهدای فتح المبین و همچنین افزایش ۳۰ درصدی میزان تولید و انتقال این تاسیسات آبرسانی می گردد.

وی همچنین پایداری انتقال در آبرسانی به مشترکین شهری و روستایی را با امکان فعال نمودن کل ظرفیت ایستگاه پمپاژ ام ادبس را، از دیگر مزایای این اقدام دانست و افزود: با توجه به سفر وزیر نیرو به خوزستان و دستورات ایشان در خصوص اقدام جهادی برای تامین آب شرب شهرهای خوزستان، این اقدام در مدت سه هفته توسط سازمان آب و برق خوزستان،  برق منطقه ای و شرکت آب غدیر خوزستان به پایان رسیده است که در نوع خود بی بدیل و قابل تقدیر است.

گفتنی است شرکت آب غدیر خوزستان از طریق تاسیسات آبرسانی غدیر هم اکنون با حدود ۵۰۰ کیلومتر خطوط انتقال، تامین کننده آب شرب شهرهای مرکز، غرب و جنوب غرب استان شامل اهواز، سوسنگرد، حمیدیه، رفیع، بستان، روستاهای دشت آزادگان، خرمشهر، آبادان و شادگان و دارخوین می باشد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
صنعت ساختمان
جشنواره
تابناك وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار