اهدای ۱۰ هزار بسته نوشت‌افزار از سوی مناطق نفتخیز جنوب

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ | ۰۸:۵۳ ق٫ظ
اهدای ۱۰ هزار بسته نوشت‌افزار از سوی مناطق نفتخیز جنوب از سوی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت‌های بهره‌بردار تابعه آن و در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، ۱۰ هزار بسته نوشت‌افزار به دانش‌آموزان ساکن در شهرها و روستاهای واقع در مناطق عملیاتی اهدا می‌‌گردد. در این راستا ستاد شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز کارون و مارون، تعداد […]

از سوی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت‌های بهره‌بردار تابعه آن و در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، ۱۰ هزار بسته نوشت‌افزار به دانش‌آموزان ساکن در شهرها و روستاهای واقع در مناطق عملیاتی اهدا می‌‌گردد.

در این راستا ستاد شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز کارون و مارون، تعداد ۳۷۰۰ بسته نوشت‌افزاری تهیه و به مناسبت سال تحصیلی جدید و روز دانش‌آموز، با هماهنگی کمیته امداد امام خمینی استان خوزستان و اداره کل آموزش و پرورش این استان، در برخی مدارس واقع در مناطق کمتر برخوردار شهرستان‌های اهواز، کارون، رامشیر و رامهرمز توزیع نمودند.

خرید حدود ۶۰۰۰ بسته نوشت‌افزاری دیگر نیز از سوی شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری، گچساران و مسجدسلیمان در دست اقدام است که در شهرها و روستاهای پیرامون تاسیسات این شرکت‌ها توزیع خواهد شد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
صنعت ساختمان
جشنواره
تابناك وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار