رسیدگی به بیش از ۳۵ درخواست مردمی توسط رئیس کل دادگستری خوزستان

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۰ ق٫ظ
رسیدگی به بیش از ۳۵ درخواست مردمی توسط رئیس کل دادگستری خوزستان رئیس کل دادگستری خوزستان در دیداری چهره به چهره به بیش از ۳۵ درخواست مردمی پاسخ داد.

حجت الاسلام والمسلمین صادق مرادی در راستای تکریم ارباب رجوع و حفظ ارتباط مستقیم و بدون واسطه مسئولین قضایی با مردم، به همراه معاونین قاضیی خود با ۳۵ نفر از مراجعه کنندگان دیدار و به درخواست قضایی آنان پاسخ داد.
در این دیدار مراجعه کنندگان، مشکلات حقوقی و قضایی خود را مطرح و پس از بررسی درخواست مطرح شده آنان، ضمن ارشاد و معاضدت، دستور‌های لازم صادر شد.
در ادامه این برنامه تعدادی از کارکنان دادگستری نیز در دیداری صمیمی با رئیس کل دادگستری استان به بیان مشکلات و درخواست های خود پرداختند که حجت الاسلام والمسلمین مرادی پس از شنیدن صحبت های آنان، با ارائه توضیحاتی جهت رفع مشکلات مطرح شده، دستورات مقتضی را صادر کرد.
گفتنی است رئیس کل دادگستری خوزستان در راستای حفظ کرامت و ارتباط بدون واسطه مسئولین قضایی استان با مردم، علاوه بر ملاقات هفتگی در دادگستری، در نماز جمعه هر هفته اهواز، برنامه های ملی و مذهبی، بازدید از حوزه های قضایی و همچنین قبل حضور در دفتر کار خود، با مردم دیدار و گفتگو می‌کنند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
صنعت ساختمان
جشنواره
تابناك وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار