تقدیر از فولادخوزستان به عنوان سازمان پیشرو در کیفیت و نوآوری

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۰ ق٫ظ
تقدیر از فولادخوزستان به عنوان سازمان پیشرو در کیفیت و نوآوری اجلاس سراسری تقدیر از واحدهای پیشرو در کیفیت و نوآوری‌‌، به مناسبت بزرگداشت روز ملی کیفیت و یادآوری جایگاه کیفیت در فرآیند توسعه پایدار، ۱۸ آبان ماه ۱۴۰۰ در سالن همایش‌های دانشگاه الزهرا تهران با حضور ۶۸ شرکت برگزار شد و نشان سازمان پیشرو در کیفیت و نوآوری به شرکت فولاد خوزستان اهدا شد.

در این همایش علیرضا یوسفی، مدیر مرکز مطالعات استراتژیک دانشگاه تهران، اعتماد به نفس را مهم‌ترین رکن تنظیم راهبردی منابع انسانی سازمان‌های پیشرو دانست و افزود: اگر سازمان می‌خواهد در مسیر تعالی گام بردارد، باید اعتماد به نفس کارکنان را تقویت کند.

در صورت پیاده‌سازی این مهم بسیاری از فعالیت‌ها از سوی زیرمجموعه انجام می‌شود و دیگر نیازی به رصد لحظه‌ای و درگیر شدن مدیران نیست. تنظیم معیشت از دیگر ارکان سازمان موفق است. به افراد چگونه هزینه کردن را آموزش دهید. قانون زندگی رفاه اقتصادی در کشورهای پیشرفته در حال اجراست.

گزارش خبرنگار ما حاکی است، از محورهای اصلی همایش می‌توان به ترویج فرهنگ خود ارزیابی در سازمان‌ها و شناخت نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبود، شناسایی و تقدیر از فعالان عرصه اقتصاد در زمینه کیفیت، توسعه و نهادینه‌سازی نظام مدیریت کیفیت جامع و هدایت در مسیر دستیابی به موفقیت پایدار و افزایش توان رقابت‌پذیری در سطح ملی و بین‌المللی اشاره کرد.

گفتنی‌ است، در این همایش محمود اکابر مدیر تضمین کیفیت به نمایندگی از مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان نشان سازمان پیشرو در کیفیت و نوآوری را دریافت کرد.

گزارش کشاورزی پرس

منبع:روزگار معدن


آخرين اخبار
پر بحث ترين
صنعت ساختمان
جشنواره
تابناك وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار