کشف انبار احتکار کالا و خودروی قاچاق در خرمشهر

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ | ۰۸:۵۱ ق٫ظ
کشف انبار احتکار کالا و خودروی قاچاق در خرمشهر فرمانده انتظامی خوزستان از کشف یک انبار احتکار لوازم خانگی و خودروی خارجی قاچاق در خرمشهر خبر داد. سردار سیدمحمد صالحی اظهار کرد: مأموران پلیس آگاهی شهرستان خرمشهر در راستای مبارزه با اخلالگران اقتصادی و قاچاقچیان، به ویژه محتکران که اقدام به احتکار کالاهای اساسی مورد نیاز مردم می‌کنند یک انبار دپوی کالای قاچاق را […]

فرمانده انتظامی خوزستان از کشف یک انبار احتکار لوازم خانگی و خودروی خارجی قاچاق در خرمشهر خبر داد.

سردار سیدمحمد صالحی اظهار کرد: مأموران پلیس آگاهی شهرستان خرمشهر در راستای مبارزه با اخلالگران اقتصادی و قاچاقچیان، به ویژه محتکران که اقدام به احتکار کالاهای اساسی مورد نیاز مردم می‌کنند یک انبار دپوی کالای قاچاق را در شهرستان خرمشهر شناسایی کردند.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی با هماهنگی مقام قضائی محل مورد نظر را بازرسی و نزدیک به ۴ هزار قلم لوازم خانگی و خودروی خارجی قاچاق کشف کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: بنا بر نظر کارشناسان، ارزش کالای کشف‌شده ۲۰۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

سردار صالحی با بیان اینکه برابر دستور مقام قضائی انبار مذکور پلمب و تلاش برای دستگیری صاحب کالاها ادامه دارد، افزود: پلیس به همه کسانی که با احتکار کالاهای اساسی قصد بر هم زدن امنیت روانی و آرامش مردم را دارند برابر قانون با قاطعیت تمام برخورد می‌کند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
صنعت ساختمان
جشنواره
تابناك وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار