دیدار چهره به چهره رئیس دادگستری خوزستان با زندانیان ندامتگاه سپیدار اهواز

تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ | ۱۱:۲۴ ق٫ظ
دیدار چهره به چهره رئیس دادگستری خوزستان با زندانیان ندامتگاه سپیدار اهواز رئیس کل دادگستری استان خوزستان به منظور اطلاع از وضعیت زندانیان، با مددجویان زندان سپیدار اهواز دیدار و پس از شنیدن صحبت ها و بررسی درخواست آنان، دستورات لازم و مقتضی را صادر کرد.

حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی که به همراه معاون قضایی خود، رئیس سازمان کل زندان های استان و معاونین دادستان مرکز استان، از زندامتگاه سپسدار بازدید می کرد، در اجرای سیاست های کاهش جمعیت کیفری قوه قضاییه و با هدف رفع مشکلات و اطلاع از وضعیت و شرایط زندان و زندانیان با مددجویان این زندان به صورت چهره به چهره دیدار کرد.
رئیس دادگستری خوزستان در این دیدار گفت: هدف حضور ما در زندان، بررسی مشکلات، اطلاع از آخرین وضعیت و شرایط مربوط به زندان و زندانیان است و دستگاه قضایی استان در این خصوص اهتمام ویژه ای دارد.
حجت الاسلام و المسلمین مرادی با بیان این که یکی از اهداف پایش و غربالگری زندانیان همین مزایای کاهش جمعیت کیفری است، افزود: در دیدار و بازدید از زندان های استان، شرایط آزادی زندانیان زیادی که امکان استفاده از قرار وثیقه، مرخصی، پابند الکترونیکی و آن چیزی که قانون اجازه می دهد را داشتند، فراهم شده است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
صنعت ساختمان
جشنواره
تابناك وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار