خسارت خشکسالی به باغات و نخیلات خوزستان پرداخت می‌شود

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۵ ق٫ظ
خسارت خشکسالی به باغات و نخیلات خوزستان پرداخت می‌شود محمد آلاله، مدیر گروه خدمات بیمه‌ای بانک کشاورزی خوزستان گفت: سال مالی در زمینه بیمه و کشاورزی بر اساس سال زراعی است و هر سال از یکم مهر ماه آغاز می‌شود و تا ۳۱ شهریور ماه سال بعد ادامه دارد. او با بیان اینکه هم اکنون در سال زراعی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ قرار داریم و  بیمه اراضی کشاورزی در سطح استان در حال […]

محمد آلاله، مدیر گروه خدمات بیمه‌ای بانک کشاورزی خوزستان گفت: سال مالی در زمینه بیمه و کشاورزی بر اساس سال زراعی است و هر سال از یکم مهر ماه آغاز می‌شود و تا ۳۱ شهریور ماه سال بعد ادامه دارد.

او با بیان اینکه هم اکنون در سال زراعی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ قرار داریم و  بیمه اراضی کشاورزی در سطح استان در حال انجام است، افزود: بسیاری از خسارت‌های خشکسالی به اراضی کشاورزی سال زراعی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ تعیین تکلیف شده اند، البته مجوز‌های پرداخت خسارت باغات که حدود ۲۹۰ میلیارد تومان است، دریافت شده که پس ورود به سامانه بیمه و طی کردن مراحل مربوطه، در مرحله پرداخت قرار می‌گیرند.

آلاله میزان خسارت‌های سال زراعی قبل را بالغ بر یک هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان عنوان و بیان کرد: از این میزان خسارت، ۲۹۰ میلیارد تومان مربوط به باغات و نخیلات بوده و روند قانونی پرداخت آن در حال انجام است و یک هزار میلیارد تومان پرداخت شده و ۳۱۰ میلیارد تومان دیگر در صورت تامین اعتبارات از سوی دولت و سازمان برنامه و بودجه پرداخت خواهد شد.

مدیر گروه خدمات بیمه‌ای بانک کشاورزی خوزستان با درخواست از سازمان و برنامه و بودجه کشور نسبت به عملی کردن تعهدات خود نسبت به تخصیص اعتبارات، اظهار داشت: مراحل قانونی پرداخت خسارت‌ها انجام شده و بلافاصله پس از تامین بودجه، بدهی کشاورزان پرداخت می‌شود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
صنعت ساختمان
جشنواره
تابناك وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار