نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز: در حکومت اسلامی باید تلاش شود همه به چشم یکسان مورد توجه قرار گیرند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ | ۰۸:۳۴ ق٫ظ
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز: در حکومت اسلامی باید تلاش شود همه به چشم یکسان مورد توجه قرار گیرند ظهر دیروز و همزمان با هفته بسیج نماز پرشکوه وحدت به امامت حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهواز و با حضور شهردار اهواز، مدیران و پرسنل شهرداری، رییس و اعضای شورای شهر و سردار هاتف جانشین قرارگاه ابوالفضل العباس(ع) خوزستان در محل شهرداری اهواز برگزار شد.   نماینده […]

ظهر دیروز و همزمان با هفته بسیج نماز پرشکوه وحدت به امامت حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهواز و با حضور شهردار اهواز، مدیران و پرسنل شهرداری، رییس و اعضای شورای شهر و سردار هاتف جانشین قرارگاه ابوالفضل العباس(ع) خوزستان در محل شهرداری اهواز برگزار شد.

 

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز در حاشیه این مراسم ضمن تبریک هفته بسیج گفت: از اینکه در جمع مدیران و سایر دستگاه‌ها هستیم بسیار خرسندیم آنچه برای ما حائز اهمیت است این است که در حکومت اسلامی باید تلاش شود که همه به چشم یکسان مورد توجه قرار گیرند.

 

وی افزود: در کشور ما کارهای خوبی انجام شده اما کافی نیست و ما نمره خیلی خوبی کسب نکردیم و با آنچه که مد نظر است است فاصله داریم.

 

وی با اشاره به مشکلات کارگران شاغل در شهرداری گفت: زیبنده نیست که این کارگران ۸ ماه حقوق دریافت نکنند و برخی دیگر در جاهای دیگرحقوق های بالا بگیرند.

 

حجت الاسلام موسوی فرد افزود: انشاالله در این دولت انقلابی که داعیه دار مبارزه با فساد است و آثارش را خواهیم دید، مشکلات مردم حل شود.

 

وی افزود: درخواست ما از مسئولان این است که مشکلات مردم را حل و آنها را مانند خانواده خودشان فرض کنند و هر کاری که برای خانواده خود انجام میدهند برای آنها نیز انجام دهند.

 

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان تصریح کرد: باید به آقای امینی فرصت داده شود تا بتواند کار کند و از وی انتظار داریم موضوع تبدیل وضعیت ها و مطالبات مردم را پیگیری کند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
صنعت ساختمان
جشنواره
تابناك وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار