ورود کارکنان ۲ دز واکسن نزده به ادارات خوزستان ممنوع است

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۰ | ۰۸:۴۸ ق٫ظ
ورود کارکنان ۲ دز واکسن نزده به ادارات خوزستان ممنوع است فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مدیریت کرونا خوزستان گفت: ورود کارکنان به ادارات در خوزستان در صورتی که ۲ دز واکسن خود را تزریق نکرده باشند، بر اساس دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا ممنوع است.

ولی اله حیاتی روز یکشنبه در حاشیه بازدید از روند اجرای طرح کنترل هوشمند در ادارات خوزستان در اهواز بیان کرد: تذکر لازم در خصوص اجرای طرح کنترل هوشمند کارکنان دستگاه‌های اجرایی را به تمام ادارات استان داده‌ایم.

وی افزود: اسامی تمام کارکنان در بستر سامانه امید ثبت شده و استانداری خوزستان به این سامانه دسترسی دارد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مدیریت کرونا خوزستان گفت: از امروز به بعد کارکنانی مجاز به حضور در محل کار هستند که ۲ دز واکسن را تزریق کرده و بیمار نباشند در غیر این صورت باید هر ۱۵ روز یکبار با هزینه شخصی خود تست پی سی آر منفی ارایه دهند.

وی افزود: امروز از چند اداره در اهواز بازدید کردیم که تذکر لازم در خصوص رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و کنترل ورود و خروج کرونایی به آنها داده شد.

حیاتی گفت: امیدواریم که بتوانیم با اجرای گام نخست طرح هوشمند الکترونیک در راستای کنترل کرونا در خوزستان گام‌های موثری برداریم.

در این بازدید رییس مرکز بهداشت خوزستان و مدیرکل بازرسی استانداری نیز حضور داشتند.

اکنون تمام نقاط خوزستان در وضعیت آبی کرونایی قرار دارند. تاکنون حدود پنج میلیون و ۵۰۰ هزار دز واکسن در خوزستان تزریق شده است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
مبلمان
جشنواره
نمایشگاه
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار