بازرسی‌های نوروزی تشدید شد/تشکیل ۳۰ هزار پرونده برای کسبه متخلف

تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۰:۲۴ ق٫ظ
بازرسی‌های نوروزی تشدید شد/تشکیل ۳۰ هزار پرونده برای کسبه متخلف سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: از ابتدای دی‌ماه تاکنون حدود ۳۰۰ هزار واحد کسب بازرسی‌ و ۳۰ هزار پرونده تشکیل و به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال‌ شده است.

 «مسعود امرالهی» در تشریح فعالیت‌های گشت مشترک ویژه بازار شب عید سال ۱۴۰۱، گفت: کالاهای اساسی هدف، در این گشت مشترک، گوشت قرمز (دام سبک و سنگین)، مرغ، روغن نباتی، برنج، شکر، تخم‌مرغ و میوه خواهد بود.

سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه روزانه گشت‌ های متعددی در کشور انجام خواهد شد، اظهار داشت: در ایام پایانی سال و نوروز گشت‌های بازرسی تشدید خواهد شد که بدون تعطیلی به فعالیت‌ ادامه می‌دهند؛ البته پس از عید نوروز و تا پایان ماه مبارک رمضان این گشت‌ها ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: سال گذشته در ایام پایانی سال شاهد صف های طولانی مرغ در کشور بودیم که با مدیریت و بازرسی از این اتفاق در سال جاری پیشگیری شده است.

امرالهی یادآور شد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و نظارت بر بازار، شاهد صف‌های طولانی کالا مانند سال گذشته نیستیم و مرغ به راحتی و آسانی در دسترس مردم قرار دارد.

به گفته وی، همه کالاهای اساسی به وفور در کشور وجود دارد و مردم از این بابت نگران نباشند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار