آشوب جوی در خوزستان/ تشکیل کارگروه اضطرار مقابله با آلودگی هوا

تاریخ انتشار: دوشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۰۹:۵۹ ق٫ظ
آشوب جوی در خوزستان/ تشکیل کارگروه اضطرار مقابله با آلودگی هوا دبیر کارگروه اضطرار آلودگی هوای خوزستان با بیان اینکه شرایط گرد و غباری امروز غیرقابل پیش‌بینی بوده است، گفت: هنوز تصمیمی برای تعطیلی اتخاذ نشده اما در حال بررسی هستیم. محمدجواد اشرفی ، با اشاره به وضعیت وقوع گرد و غبار در خوزستان در صبح امروز(۵ اردیبهشت‌ماه) اظهار کرد: این وضعیت در پی آشوب جوی […]

دبیر کارگروه اضطرار آلودگی هوای خوزستان با بیان اینکه شرایط گرد و غباری امروز غیرقابل پیش‌بینی بوده است، گفت: هنوز تصمیمی برای تعطیلی اتخاذ نشده اما در حال بررسی هستیم.

محمدجواد اشرفی ، با اشاره به وضعیت وقوع گرد و غبار در خوزستان در صبح امروز(۵ اردیبهشت‌ماه) اظهار کرد: این وضعیت در پی آشوب جوی که غیرقابل پیش‌بینی بوده ایجاد شده است؛ روز گذشته در آبادان و خرمشهر نیز این شرایط ایجاد و شاهد کاهش دید افقی بودیم اما سریعا این وضعیت رفع شد.

وی افزود: تا ساعت ۸ صبح شرایط اهواز خوب بود اما به صورت ناگهانی وضعیت تغییر کرد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: با توجه به جریانات همرفتی در کشور عراق در دو سه روز آینده احتمال چنین شرایطی که قابل پیش‌بینی نیستند، وجود دارد.

اشرفی با بیان اینکه کارگروه اضطرار مقابله با آلودگی هوا در حال برگزاری است‏، گفت: هنوز تصمیمی برای تعطیلی اتخاذ نشده اما در حال بررسی هستیم و در صورت تعطیلی سریعا موضوع اطلاع‌رسانی می‌شود.  


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار