اجرای طرح کنترل واحدهای صنفی در خوزستان

تاریخ انتشار: دوشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۰۸:۴۶ ق٫ظ
اجرای طرح کنترل واحدهای صنفی در خوزستان جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان از اجرای طرح کنترل و بازدید از واحدهای صنفی توسط ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی در استان خبر داد. سرهنگ حجت‌الله سفیدپوست اظهار کرد: در اجرای مصوبات ستاد کرونای استان مبنی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای صنفی در سطح استان خوزستان، ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی […]

جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان از اجرای طرح کنترل و بازدید از واحدهای صنفی توسط ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی در استان خبر داد.

سرهنگ حجت‌الله سفیدپوست اظهار کرد: در اجرای مصوبات ستاد کرونای استان مبنی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای صنفی در سطح استان خوزستان، ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی خوزستان به همراه عوامل بهداشت، طرح کنترل و بازدید از واحدهای صنفی را به مدت یک هفته به مرحله اجرا درآوردند.

 وی افزود: ماموران پلیس تعداد یک هزار و ۱۰۷ واحد صنفی را به صورت محسوس و نامحسوس بازدید و سرکشی کردند و در همین راستا برای ۶۹۴ واحد تذکر، ۱۱۱ فقره اخطار، از متصدیان ۱۰۳ واحد صنفی تعهد کتبی اخذ و ۴۲ واحد صنفی برابر ضوابط و مقرارات مهر و موم شدند.

سرهنگ سفیدپوست گفت: کماکان رصد، پایش و نظارت‌های محسوس و نامحسوس بر صنوف و اماکن عمومی با جدیت و به صورت ویژه در دستور کار است و با واحدهای متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان در پایان با بیان اینکه اقدامات مجموعه انتظامی همواره برای برقراری امنیت مطلوب در جامعه است از مردم خواست در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار