اتاق خبر شورای اطلاع‌رسانی دولت در خوزستان راه‌اندازی شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۱:۱۲ ق٫ظ
اتاق خبر شورای اطلاع‌رسانی دولت در خوزستان راه‌اندازی شد اتاق خبر شورای اطلاع‌رسانی دولت به منظور دسترسی آسان و استفاده بهتر و کیفی‌تر از اخبار و اطلاعات دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان افتتاح شد.  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در آیین افتتاحیه اتاق خبر شورای اطلاع‌رسانی دولت در خوزستان اظهار کرد: در جلسه شورای […]

اتاق خبر شورای اطلاع‌رسانی دولت به منظور دسترسی آسان و استفاده بهتر و کیفی‌تر از اخبار و اطلاعات دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان افتتاح شد.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در آیین افتتاحیه اتاق خبر شورای اطلاع‌رسانی دولت در خوزستان اظهار کرد: در جلسه شورای اطلاع‌رسانی دولت به ریاست معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان مصوب شد به منظور دسترسی آسان و استفاده بهتر و کیفی‌تر از اخبار و اطلاعات دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی و همچنین پاسخگویی بهتر مدیران و مسؤولان به اصحاب رسانه و مردم اتاق خبر راه‌اندازی شود تا دستگاه‌ها و سازمان‌هایی که دسترسی به آنها دشوار است با حضور در این اتاق، پاسخگوی سوالات و مطالبات رسانه‌ها باشند.

حجت‌الاسلام رضا کلاه‌کج افزود: به همین مناسبت در اولین جلسه اتاق خبر از حجت‌الاسلام قربانی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و مشاور استاندار خوزستان در امور روحانیت درخواست کردیم به مناسبت فرا رسیدن روز قدس در آخرین جمعه ماه رمضان در این نشست حضور پیدا کنند تا شروعی برای برنامه‌ها و رویدادهای استان باشد.

وی اضافه کرد: در جلسات بعدی اتاق خبر نیز به پیشنهاد اهالی رسانه از دیگر مدیران دستگاه‌های اجرایی دعوت می‌کنیم که در این نشست‌ها حضور پیدا کنند و در فضایی دوستانه پاسخگوی سوالات و نکاتی باشند که مدنظر مردم و رسانه است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان بیان کرد: در این برنامه با مجموعه‌های خبری صدا و سیمای مرکز استان نیز هماهنگ شده که درخواست‌های اهالی رسانه را از طریق صدا و سیما به گوش مردم برسانند که امیدواریم از این طریق بتوانیم مطالبات مردم را پیگیری و به نتیجه برسانیم.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار