باند دوم جاده امیدیه-آغاجاری توسط شرکت نفت و گاز آغاجاری تکمیل می‌شود

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۰۰ ب٫ظ
باند دوم جاده امیدیه-آغاجاری توسط شرکت نفت و گاز آغاجاری تکمیل می‌شود مسیر یک کیلومتری باند دوم جاده امیدیه-آغاجاری منتهی به سه راهی آغاجاری توسط این شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری تکمیل می‌شود. مهندس جواد تقی‌زاده سرپرست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری ضمن بازدید از این پروژه بر تکمیل باند دوم جاده امیدیه تا سه راهی آغاجاری تاکید کرد. پروژه حداث باند دوم جاده امیدیه […]

مسیر یک کیلومتری باند دوم جاده امیدیه-آغاجاری منتهی به سه راهی آغاجاری توسط این شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری تکمیل می‌شود.

مهندس جواد تقی‌زاده سرپرست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری ضمن بازدید از این پروژه بر تکمیل باند دوم جاده امیدیه تا سه راهی آغاجاری تاکید کرد.

پروژه حداث باند دوم جاده امیدیه تا سه راهی آغاجاری به عهده راه و شهرسازی استان خوزستان بود که تکمیل مسیر انتهائی آن به علت طولانی شدن به مطالبه عمومی همشهریان و مسئولین اجرائی شهرستان تبدیل شده بود.

مطابق برنامه‌ریزی صورت گرفته توسط مهندسی و ساختمان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری زمان بهره برداری از این پروژه یکسال دیگر اعلام شده است.

در ادامه این بازدید مهندس تقی زاده سرپرست شرکت آغاجاری از جاده نیمه تمام سه راهی چیت‌پلند تا شهرستان آغاجاری بازدید نمود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار