پل ششم اهواز تا اطلاع ثانوی مسدود گردید

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۸:۵۴ ب٫ظ
پل ششم اهواز تا اطلاع ثانوی مسدود گردید رضا امینی شهردار اهواز به همراه اعضای شورای تامین اهواز متشکل از فرماندار، دادستان اهواز، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز و …. بامداد امروز ۱۲ خرداد ماه از پل فولاد(پل ششم) بازدید کردند. شهردار اهواز در این رابطه اظهار کرد: طبق جلسه شورای تامین که بامداد ۱۴۰۱/۳/۱۲ ” تشکیل شد، با توجه به مشکلات […]

رضا امینی شهردار اهواز به همراه اعضای شورای تامین اهواز متشکل از فرماندار، دادستان اهواز، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز و …. بامداد امروز ۱۲ خرداد ماه از پل فولاد(پل ششم) بازدید کردند.

شهردار اهواز در این رابطه اظهار کرد: طبق جلسه شورای تامین که بامداد ۱۴۰۱/۳/۱۲ ” تشکیل شد، با توجه به مشکلات فنی و سازه‌ای پل فولاد اهواز (پل ششم)، جهت پیشگیری از خسارات جانی و مالی احتمالی و تشدید خطرات در اثر عبور و مرور خودروها از پل ششم، این پل از دوازدهم خرداد ماه تا زمان تعمیر و مقاوم‌سازی آن مسدود گردیده و از تردد خودروها جلوگیری به عمل می‌آید.

وی افزود: مسیر جایگزین برای تردد خودروهای سنگین، کمربندی شمال شرق و برای خودروهای سبک سایر پل‌های شهری تعیین شده است.

امینی خاطرنشان کرد: همچنین در جلسه شورای تامین اهواز و به دستور این شورا، پلیس راهور اهواز مکلف گردیده در صورت تردد خودروهای سنگین از سایر پل‌های اهواز، نسبت به اعمال قانون آنها، مطابق با ضوابط اقدام نماید.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار