دستگاه قضا با اشد مجازات با سارقان خشن برخورد می‌کند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۹:۴۷ ق٫ظ
دستگاه قضا با اشد مجازات با سارقان خشن برخورد می‌کند رئیس کل دادگستری استان خوزستان گفت: همکاران قضایی برای سارقان مسلح و خشن باید اشد مجازات در نظر بگیرند و با برخورد قاطع و در اسرع وقت با این گونه افراد آن‌ها را به سزای اعمال‌شان برسانند. علی دهقانی در جلسه شورای قضایی استان خوزستان، اجرای دقیق برنامه‌ها و سیاست‌های کلی قوه قضاییه با رعایت […]

رئیس کل دادگستری استان خوزستان گفت: همکاران قضایی برای سارقان مسلح و خشن باید اشد مجازات در نظر بگیرند و با برخورد قاطع و در اسرع وقت با این گونه افراد آن‌ها را به سزای اعمال‌شان برسانند.

علی دهقانی در جلسه شورای قضایی استان خوزستان، اجرای دقیق برنامه‌ها و سیاست‌های کلی قوه قضاییه با رعایت زمان‌بندی در دستگاه قضایی خوزستان را یک ضرورت دانست و اظهار کرد: لازم است با برنامه‌ریزی و پیگیری، اجرای کامل و دقیق سیاست‌های کلی قوه قضاییه با رعایت زمان‌بندی به صورت مستمر و منظم در دادگستری خوزستان دنبال شود.

وی در ادامه با تاکید بر نظارت مستمر دادستان‌های عمومی و انقلاب شهرستان‌ها بر بازار و برخورد با محتکران افزود: یکی از دغدغه‌های مردم نظارت کم بر بازار است که دستگاه قضایی استان در راستای همکاری با دیگر دستگاه‌های نظارتی عزم جدی بر مبارزه و برخورد با محتکران و اخلالگران نظام توزیع کالا دارد و باید اطلاع‌رسانی دقیق در جهت نظارت بر بازار به مردم ارائه شود.

رئیس کل دادگستری خوزستان تصریح کرد: مردم انتظار برخورد قاطع و بدون اغماض با مفاسد اقتصادی دارند و دستگاه قضایی بر تحقق خواسته بحق مردم در اجرای عدالت و مبارزه با فساد همه توان و تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

وی گفت: همکاران قضایی برای سارقان مسلح و خشن باید اشد مجازات در نظر بگیرند و با برخورد قاطع و در اسرع وقت با این گونه افراد آن‌ها را به سزای اعمال‌شان برسانند.

دهقانی در ادامه با اشاره به برگزاری برنامه‌های هفته قوه قضاییه در خوزستان گفت: هفته قوه قضاییه فرصتی بسیار مغتنمی است که دستاوردها و فعالیت‌های دستگاه قضایی به مردم اطلاع‌رسانی شود. هر چند که دستگاه قضایی دستگاه تبلیغی نیست ولی لازم است که تلاش‌ها، زحمات و فعالیت‌های اثرگذاری که همکاران ما در دادگستری و سازمان‌های تابعه در اجرا و تحقق عدالت انجام می‌دهند برای عموم مردم تبیین و اطلاع‌رسانی شود.

در این جلسه اعضای شورای قضایی خوزستان به بیان عملکرد، اجرای مصوبات جلسات گذشته، دیدگاه‌ها، برنامه‌ها و پیشنهادات خود پرداختند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار