ایجاد سازمان رسمی برای تلمبه خانه نفت گوره C گچساران

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۱:۲۳ ق٫ظ
ایجاد سازمان رسمی برای تلمبه خانه نفت گوره C گچساران رئیس مهندسی ساختار و بهره‌وری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده، سازمان رسمی مورد نیاز برای بهره‌برداری، نگهداری و تعمیرات ایستگاه تلمبه خانه گوره C گچساران، ایجاد و در سیستم جامع نیروی انسانی درج گردید. محمدرضا آبیار گفت: این ایستگاه با ظرفیت پمپاژ ۴.۲ میلیون بشکه نفت در روز از […]

رئیس مهندسی ساختار و بهره‌وری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده، سازمان رسمی مورد نیاز برای بهره‌برداری، نگهداری و تعمیرات ایستگاه تلمبه خانه گوره C گچساران، ایجاد و در سیستم جامع نیروی انسانی درج گردید.

محمدرضا آبیار گفت: این ایستگاه با ظرفیت پمپاژ ۴.۲ میلیون بشکه نفت در روز از جمله واحدهای استراتژیک شرکت ملی نفت ایران بوده که در زمان جنگ تحمیلی، دچار خسارات اساسی گردید.

وی افزود:  با توجه به اهمیت و نقش موثر این ایستگاه در تامین حداکثر دبی مورد نیاز و تحقق اهداف کلان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، عملیات نوسازی ایستگاه با هدف افزایش قابلیت اطمینان و ظرفیت پمپاژ نفت صادراتی به پایانه های خارک و جاسک در دستور کار قرار گرفت و مجدداً در مدار عملیاتی قرار گرفته است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار