مردم در ساعات اوج مصرف، صرفه‌جویی در مصرف را جدی بگیرند

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۹:۴۹ ق٫ظ
مردم در ساعات اوج مصرف، صرفه‌جویی در مصرف را جدی بگیرند ساعت پیک یا اوج مصرف برق در کلانشهر اهواز از ساعت ۱۲ تا ۱۸و از غروب آفتاب تا ساعت ۲۳ است.

سخنگوی شرکت توزیع برق کلانشهر اهواز اظهار داشت: با نزدیک شدن به فصل تابستان و اوج گیری و شدت گرما و مصرف برق، ضرورت مشارکت شهروندان در راستای همراهی و همکاری جدی در امر پایداری شبکه و استمرار خدمت رسانی عمومی با رعایت الگوی مصرف برق و صرفه جویی حداکثری از طرف شهروندان الزامی است.

علیرضا شکرخدایی با اشاره به شرایط ناترازی میان تولید و مصرف و همچنین کاهش تولید در نیروگاه‌های برق آبی استان خوزستان خاطر نشان کرد: ساعت پیک یا اوج مصرف برق در کلانشهر اهواز از ساعت ۱۲ تا ۱۸و از غروب آفتاب تا ساعت ۲۳ است.

وی تصریح کرد: کلانشهر اهواز حدود به ۶۰۹ هزار مشترک داشته که تعداد ۱۱۷ انشعاب برق مربوط به مساجد با طرح برق رایگان می‌باشد.

سخنگوی شرکت توزیع برق کلانشهر اهواز با اشاره به تفاهم نامه‌های همکاری با صنایع و بخش کشاورزی خاطر نشان کرد: در راستای گذر از پیک بار تابستان امسال علاوه بر کاهش وقت اداری، تفاهم نامه‌های همکاری طرح‌های تشویقی با صنایع و کشاورزی نیز منعقد شده تا در ساعت‌های اوج مصرف بخاطر رفاه حال شهروندان لوازم برقی خود را وارد مدار نکنند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار