پایش ۲۴ ساعته مصرف برق ساختمان‌های اداری و تجاری اهواز

تاریخ انتشار: یکشنبه 29 خرداد 1401 | 11:37 ق.ظ
پایش ۲۴ ساعته مصرف برق ساختمان‌های اداری و تجاری اهواز مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز با اشاره به همکاری مشترکان اداری و تجاری در خصوص رعایت دستورالعمل مصرف برق و کاهش مصرف گفت: پایش ۲۴ ساعته مصرف برق ساختمان‌های اداری و تجاری در سطح کلانشهر اهواز در حال انجام است. عبدالحمید عباس شیاری، اظهار کرد: در روزهای اخیر با توجه به همکاری مشترکان اداری و […]

مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز با اشاره به همکاری مشترکان اداری و تجاری در خصوص رعایت دستورالعمل مصرف برق و کاهش مصرف گفت: پایش ۲۴ ساعته مصرف برق ساختمان‌های اداری و تجاری در سطح کلانشهر اهواز در حال انجام است.

عبدالحمید عباس شیاری، اظهار کرد: در روزهای اخیر با توجه به همکاری مشترکان اداری و تجاری، قطعی برق در پی عدم رعایت دستورالعمل ابلاغی مصرف برق ادارات نداشتیم.

وی افزود: رعایت دستورالعمل ابلاغی مصرف برق ادارات، مبنی بر کاهش ۳۰ درصدی مصرف در ساعات اداری و ۶۰ درصدی پس از وقت اداری باعث شد تا در چند روز اخیر نیازی به قطع برق ادارات و دستگاه‌های اجرایی در شهرستان اهواز نباشد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز گفت: در روز چهارشنبه ۲۵ خردادماه بود که برق ۲۲ مشترک اداری و تجاری پرمصرف اهواز قطع و این قطعی باعث شد تا پس از آن شاهد رعایت مصوبات تعیین شده در این حوزه باشیم.

شیاری عنوان کرد: دولت در بخش اداری تمهیداتی را انجام داده است تا در بخش خانگی که اولویت تامین برق است شاهد خاموشی نباشیم اما این مساله نیازمند همکاری مطلوب همه بخش‌ها با صنعت برق است.

وی ادامه داد: پایش ۲۴ ساعته ساختمان‌های اداری و تجاری در سطح کلانشهر اهواز در حال انجام است و با بخش‌هایی که الگوی مصرف را رعایت نکنند برخورد خواهد شد.

به گزارش ایسنا، شرکت توزیع برق اهواز از تاریخ ۱۵ خردادماه و با آغاز فصل گرما در اهواز تاکنون دو مرتبه برق مشترکان اداری و تجاری پرمصرف شهر اهواز را قطع کرده است. در تاریخ ۲۲ خردادماه برق ۱۰ مشترک و تاریخ ۲۵ خردادماه برق ۲۲ مشترک پرمصرف اهواز قطع شد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پردیس پاسارگاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار