برگزاری جلسه ۸ساعته شهردار اهواز با مدیران lمناطق هشتگانه شهرداری

تاریخ انتشار: سه شنبه 7 تیر 1401 | 08:24 ق.ظ
برگزاری جلسه ۸ساعته شهردار اهواز با مدیران lمناطق هشتگانه شهرداری عصر دیروز ششم تیرماه، جلسه ۸ساعته امینی شهردار اهواز با مدیران مناطق هشتگانه شهرداری با حضور قائم مقام شهردار و معاون خدمات شهری در خصوص بررسی مشکلات مناطق، رسیدگی به خدمات شهری و فضای سبز و پاکیزگی شهر برگزار شد. در این جلسه که تا پاسی از شب بطول انجامید، شهردار اهواز برتداوم افزایش خدمت […]

عصر دیروز ششم تیرماه، جلسه ۸ساعته امینی شهردار اهواز با مدیران مناطق هشتگانه شهرداری با حضور قائم مقام شهردار و معاون خدمات شهری در خصوص بررسی مشکلات مناطق، رسیدگی به خدمات شهری و فضای سبز و پاکیزگی شهر برگزار شد.

در این جلسه که تا پاسی از شب بطول انجامید، شهردار اهواز برتداوم افزایش خدمت رسانی بی منت به شهروندان، ارتقاء سلامت اداری، شهروند مداری و رسیدگی بیشتر به امور شهری تاکید کرد.

رضا امینی با اشاره به ضرورت اصلاح و مناسب سازی خدمات رسانی به شهروندان برانجام صحیح اهداف و تکالیف مدیریت شهری تاکید کرد.

در این جلسه، شهردار اهواز ضمن بررسی مشکلات هر منطقه، بر تسریع در اجرای برنامه ها و پروژه های مختلف در سطح شهر تأکید کرد و از مدیران شهرداری خواست تا با برنامه ریزی دقیق در زمینه اجرای برنامه ها و مرتفع ساختن مسائل و مشکلات مربوطه و ارائه عملکرد مطلوبتر از قبل، موجبات رضایتمندی شهروندان را فراهم سازند.

گفتنی است در این جلسه مدیران مناطق ضمن ارائه گزارشات خود، مسائل و مشکلات منطقه مربوطه و همچنین برنامه های جاری و آتی را به حاضرین و شهردار، عنوان کردند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار