۶۰ طرح شهری تا پایان شهریور در اهواز افتتاح می‌شود

تاریخ انتشار: چهارشنبه 8 تیر 1401 | 09:02 ق.ظ
۶۰ طرح شهری تا پایان شهریور در اهواز افتتاح می‌شود  نایب رییس شورای اسلامی کلانشهر گفت: ۶۰ طرح شهری از جمله ۱۷ بوستان و پارک در قالب طرح “هر سه شنبه یک افتتاحیه” تا پایان شهریور ماه امسال در اهواز افتتاح و به بهره برداری می‌رسد.
 
 

حجت الله زارع زاده سه شنبه شب در آیین افتتاح و بهره برداری بوستان شهید مدافع حرم احسان کربلایی با بیان اینکه اهواز امروز نیازمند کار و تلاش است ادامه داد: مدیریت شهری اهواز با همدلی و کار شبانه روزی در تلاش است تا امید‌های از دست رفته مردم این شهر را زنده کند.

به گفته او؛   امروز نهمین هفته طرح” هر سه شنبه‌ها یک افتتاح” در اهواز است  و فتتاح طرح‌های شهرداری به صورت هفتگی در راستای احیای امید و نشاط اجتماعی است.

نایب رییس شورای شهر اهواز می‌گوید:  اهواز با سرانه استاندار ۲۵ متر فضای سبز به ازای هر نفر فاصله دارد که نزدیک شدن به این استاندارد در بازه زمانی نه چندان دور هدف گذاری شده است.

این مقام مسئول شرایط حفظ و نگهداری فضای سبز در شهر اهواز را متفاوت از سایر شهر‌ها دانست و گفت: حفظ و نگهداری فضای سبز در اهواز به ویژه در برخی مناطق شهری آن به دلیل شوری زمین، جنس خاک و تامین آب مورد نیاز با دشواری‌هایی مواجه باشد.

آقای زارع زاده  طرح هر سه شنبه یک افتتاح را پیام مدیریت شهری اهواز در عمل به وعده ه عنوان کرد و ادامه داد: مدیریت شهری اهواز به جای کلنگ زنی و آغاز طرح‌های جدید، بر تکمیل طرح‌های نیمه کاره و رها شده تمرکز کرده است که با برنامه ریزی انجام شده بخش زیادی از این طرح‌های نیمه تمام تا پایان امسال به سرانجام برسد.

 نایب رییس شورای اسلامی کلانشهر، همدلی را لازمه حل مشکلات اهواز دانست و گفت: شهر اهواز محتاج کار و تلاش مضاعف است و با شعار دادن، مقاله نوشتن، توییت زدن و ناامید کردن مردم، مشکلی از مشکلات اهواز حل نمی‌شود.

این مقام مسئول ادامه داد: هر کسی که دغدغه پیشرفت اهواز را دارد وارد میدان شده و به کمک مدیریت شهری برای ساخت اهواز بیاید.

پارک شهید مدافع حرم احسان کربلایی واقع در فاز دو پادادشهر منطقه ۸ با مساحت بیش از ۳۲ هزار متر مربع در این آیین افتتاح و به بهره برداری رسید. این بوستان شامل؛ فضای سبز با مساحت ۱۵ هزار و ۶۰۰ مترمربع، کفپوش بتنی ۲ هزار و ۲۵۰ متر مربع، پارک بازی کودکان با مساحت ۴۵۰ متر مربع و ۹۷۰ متر مربع پارکینگ است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پردیس پاسارگاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار