آغاز پویش جدید طرح آجر به آجر برای ساخت مدارس استثنایی

تاریخ انتشار: شنبه 11 تیر 1401 | 09:41 ق.ظ
آغاز پویش جدید طرح آجر به آجر برای ساخت مدارس استثنایی معاون مشارکت‌های مردمی اداره‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان از آغاز پویش جدید طرح آجر به آجر خبر داد. سیدمحمود میر، با اشاره به آغاز پویش جدید طرح آجر به آجر، اظهار کرد: در راستای اهداف بنیادین وزارت آموزش و پرورش، کارهایی در حوزه عمرانی و مدرسه‌سازی تعریف شده است که یکی از آن‌ها، […]

معاون مشارکت‌های مردمی اداره‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان از آغاز پویش جدید طرح آجر به آجر خبر داد.

سیدمحمود میر، با اشاره به آغاز پویش جدید طرح آجر به آجر، اظهار کرد: در راستای اهداف بنیادین وزارت آموزش و پرورش، کارهایی در حوزه عمرانی و مدرسه‌سازی تعریف شده است که یکی از آن‌ها، طرح آجر به آجر است که با هدف مشارکت مردم در امر مدرسه‌سازی و جمع‌آوری کمک‌های خرد مردمی صورت گرفت.

وی ادامه داد: تاکنون در این طرح سه پویش راه‌اندازی شده‌ و پویش “صحن حرم، مدرسه‌ام” پویش چهارم است و هدف از این پویش، کمک به تکمیل و احداث هشت مدرسه استثنایی در سطح کشور است.   

معاون مشارکت‌های مردمی اداره‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان با اشاره به اینکه مردم می‌توانند با کمک‌های خرد و حداقل ۵ هزار تومان در مدرسه‌سازی شریک شوند، گفت: دانش‌آموزان، والدین و همه افراد جامعه می‌تواند برای کمک به مدرسه‌سازی به نشانی https://ajorbajor.ir/ مراجعه و در این پویش شرکت کنند و تقدیرنامه‌ای نیز از طرف مجمع خیرین مدرسه‌ساز کشور به آن‌ها اهدا می‌شود.

میر در پایان گفت: کمک‌های جمع‌آوری شده در نهایت صرف ساخت هشت مدرسه استثنایی می‌شود که یکی از این  مدارس قرار است در استان خوزستان احداث شود.

 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار