قاچاق سوخت، مهم‌ترین پدیده قاچاق در خوزستان است

تاریخ انتشار: یکشنبه 12 تیر 1401 | 09:28 ق.ظ
قاچاق سوخت، مهم‌ترین پدیده قاچاق در خوزستان است دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان خوزستان، گفت: مهم‌ترین پدیده‌ای که در استان خوزستان در خصوص قاچاق کالا و ارز وجود دارد مربوط به قاچاق سوخت است. عبدالرضا سعیدی‌نیا در نشست کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز که دیروز (۱۱ تیرماه) به مناسبت سالروز صدور فرمان […]

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان خوزستان، گفت: مهم‌ترین پدیده‌ای که در استان خوزستان در خصوص قاچاق کالا و ارز وجود دارد مربوط به قاچاق سوخت است.

عبدالرضا سعیدی‌نیا در نشست کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز که دیروز (۱۱ تیرماه) به مناسبت سالروز صدور فرمان مقام معظم رهبری برگزار شد، اظهار کرد: مهم‌ترین پدیده‌ای که در استان خوزستان در خصوص قاچاق کالا و ارز وجود دارد، مربوط به قاچاق سوخت است.

مدیرکل انتظامی و مرزی استانداری خوزستان گفت: کالاهایی که ورود آن‌ها به کشور ممنوع است از بنادر و گذارهای غیر رسمی استان وارد می‌شوند و تاکنون ماموریت نیروهای دست‌اندرکار که در سطح استان خوزستان داشته‌اند قابل تقدیر است و موفقیت‌های بسیار خوبی حاصل شده است.

در این جلسه موضوعات مهمی در خصوص نحوه مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مدیریت آن در استان خوزستان مطرح و تصمیماتی نیز اخذ شد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار