پیام تبریک مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به مناسبت عید سعید قربان

تاریخ انتشار: یکشنبه 19 تیر 1401 | 12:48 ب.ظ
پیام تبریک مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به مناسبت عید سعید قربان علیرضا دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب طی پیامی فرارسیدن عید سعید قربان را تبریک گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نفتخیز جنوب، متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

عید قربان نماد گذشت انسان برای پیمودن راه حقیقت است.

مقام معظم رهبری

دهم ماه ذی الحجه مقارن با عید سعید قربان، از اعیاد بزرگ مسلمین و روزی است که حق تعالی درهای مغفرت و رحمتش را بر بندگان خود

 می گشاید. این روز مجالی است برای در خود اندیشیدن و رسیدن به خودشناسی و به دنبال آن دستیابی به خداشناسی.

حقیقتاً این عید بزرگ، باشکوهترین جلوه ایثار و تعبد در برابر خالق یکتا و روزِ رها شدن از تعلقات دنیوی و رهایی از جلوه های غیر خدایی است.

در چنین روزی حضرت ابراهیم خلیل الرحمن (ع) با قربانی کردن نفس سرکش، راه و رسم طاعت و بندگی به درگاه حضرت حق را به انسان ها آموخت و منشاء پاک ترین عید مسلمانان شد.

این فلسفه الهی در آنچه حاجیان در کنگره عظیم حج و مناسک آن انجام می دهند به خوبی تجلی یافته است که در نهایت سعی می کنند خود را در دریای بیکران عشق، عبودیت و قرب الهی غرق کنند.

اینجانب این عید بزرگ را به عموم هموطنان بویژه همکاران پرتلاشم در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تبریک و تهنیت گفته و از درگاه خداوند متعال، درک واقعی پیام این روز که همانا ایثار، فداکاری، وحدت، دلدادگی و بندگی بر آستان حضرت دوست می باشد، را برای همگان مسئلت می نمایم.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار