رئیس شورای شهر اهواز : حقوق شهروندان خط قرمز مدیریت شهری است

تاریخ انتشار: چهارشنبه 29 تیر 1401 | 09:50 ق.ظ
رئیس شورای شهر اهواز : حقوق شهروندان خط قرمز مدیریت شهری است رئیس شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به اینکه جمع آوری سگ های بلاصاحب در حال انجام است گفت: حقوق شهروندان خط قرمز مدیریت شهری است.

سه شنبه بیست و هشتم تیرماه_ سیاوش محمودی در جلسه ساماندهی سگ‌های بلاصاحب اظهار کرد: حقوق شهروندان خط قرمز اعضای شورای شهر به عنوان نمایندگان مردم است و در این راه با هیچ کسی مماشات نخواهیم کرد، به عنوان جایگاه نظارتی شورا قطعاً این موضوعات را دنبال می‌کنیم و آنچه که وظایف و اختیارات شورای اسلامی شهر است را انجام می‌دهیم.

وی با بیان اینکه مسئله کنترل سگ‌های بلاصاحب و انهدام پسماند عفونی از موضوعات مهم و در دستور کار است، افزود: نباید در شهر اهواز با این میزان بیمارستان هنگامی که توانایی امحا پسماند عفونی وجود ندارد شاهد رها سازی آنها در اطراف شهر باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر اهواز ادامه داد: وظیفه شهرداری تحویل پسماند بی خطر سازی شده و خرد شده به سایت صفیره است، دانشگاه علوم پزشکی و بخش خصوصی باید در این حوزه ورود کنند تا سلامت مردم بیش از این تهدید نشود.

وی تاکید کرد: ساماندهی سگ‌های بلاصاحب اولویت مهم از آغاز به کار دوره‌ی ششم شورای اسلامی شهر بود، در این خصوص تا کنون اقدامات خوبی هم از جمله زنده گیری انجام شده است، انتظار می‌رود با دستوری که دادستان داده‌اند دیگر دستگاه‌های عضو کارگروه ساماندهی سگ‌های بلاصاحب، و نیروی انتظامی با شهرداری همراهی لازم را داشته باشند.

محمودی تاکید کرد: انتظار ما از شهرداری و مناطق هشتگانه این است که با جدیت بیشتری مسئله جمع آوری سگ‌های بلاصاحب را در دستور کار خود قرار دهند همچنین در حاشیه شهر و شهرستان‌های باوی و کارون هم ورود جدی داشته باشند.

 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار