خروج هزاران دستگاه کنتور معیوب از شبکه برق اهواز

تاریخ انتشار: چهارشنبه 12 مرداد 1401 | 08:24 ق.ظ
خروج هزاران دستگاه کنتور معیوب از شبکه برق اهواز ۶ هزار و ۱۵۵ دستگاه کنتور معیوب برای حفظ حقوق مصرف کنندگان در سطح شبکه برق کلانشهر اهواز شناسایی و تعویض شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: شناسایی و تعویض کنتور‌های معیوب و راکد طی برنامه ریزی سالانه، با هدف صیانت از حقوق مصرف کنندگان و توزیع کننده صورت می‌گیرد که در این راستا این تعداد کنتور معیوب در تیر امسال از سطح شبکه برق کلانشهر اهواز شناسایی و تعویض شد.

 

عبدالحمید عباس شیاری افزود : از مجموع کنتور‌های تعویض شده تعداد ۵۸۱ دستگاه تبدیل آنالوگ به دیجیتال، تعداد یک هزار و ۱۵۳ دستگاه تعویض دیجیتال به دیجیتال و همچنین چهار هزارو ۴۲۱ دستگاه تبدیل به کنتور هوشمند است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز افزود: با توجه محدودیت ناشی از نبود توازن تولید و مصرف و گرمای شدید هوا از همشهریان تقاضا داریم نسبت به رعایت الگوی مصرف و به نظرات کارشناسان توجه و همکاری کنند.

تیرماه امسال پنج هزار و ۱۲۳ کنتور هوشمند به منظور افزایش کنترل پذیری شبکه برق و اجرای طرح “فهام” برای مشترکان پرمصرف این کلانشهر نصب شده است.

شرکت توزیع برق اهواز دارای ۱۱ هزار کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف، ۱۶ هزار دستگاه ترانسفورماتور و ۶۱۰هزار مشترک فعال است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار