ثبات قیمت محصولات دامی در بازار اهواز

تاریخ انتشار: چهارشنبه 19 مرداد 1401 | 10:10 ق.ظ
ثبات قیمت محصولات دامی در بازار اهواز رییس اتحادیه فروشندگان گوشت و مرغ اهواز از ثبات قیمت فراورده های دامی در ایام محرم خبر داد. سید اصغر حسینی بهارانچی با بیان اینکه ماه محرم بر قیمت گوشت و مرغ در اهواز تاثیری نداشته است، اظهار کرد: در حال حاضر مرغ در بازار نسبت به یک ماه گذشته تغییر قیمت آنچنانی نداشته و […]

رییس اتحادیه فروشندگان گوشت و مرغ اهواز از ثبات قیمت فراورده های دامی در ایام محرم خبر داد.

سید اصغر حسینی بهارانچی با بیان اینکه ماه محرم بر قیمت گوشت و مرغ در اهواز تاثیری نداشته است، اظهار کرد: در حال حاضر مرغ در بازار نسبت به یک ماه گذشته تغییر قیمت آنچنانی نداشته و ثابت است.

وی افزود: با توجه به اینکه مردم توان خرید ندارند و تقاضای گوشت و مرغ نسبت به سال های گذشته بسیار پایین آمده است، کمبودی در بازار وجود ندارد و به همین دلیل نیز در این ایام هیچ مرغ منجمدی در بازار توزیع نشد.

رییس اتحادیه فروشندگان گوشت و مرغ اهواز در خصوص قیمت فرآورده های دامی تصریح کرد: در حال حاضر گوشت قرمز در بازار با همان قیمت یک ماه گذشته یعنی کیلویی ۱۶۰ تا۱۸۰ هزار تومان به فروش می رسد و مرغ نیز کیلویی ۵۶ هزار تومان قیمت دارد.

حسینی بهارانچی ادامه داد: تخم مرغ نیز هیچ تغییر قیمتی نداشته و به همان قیمت سابق خود یعنی دانه ای ۲هزار و ۸۰۰ تا ۳ هزار تومان قیمت دارد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار