تاکید بر ضرورت تلاش دانشجویان برای پیشرفت کشور

تاریخ انتشار: دوشنبه 24 مرداد 1401 | 09:18 ق.ظ
تاکید بر ضرورت تلاش دانشجویان برای پیشرفت کشور فرمانده سپاه، ولی عصر (عج) خوزستان: دانشجویان ما باید در جهت باروری علم، توسعه و پیشرفت تلاش کنند.

سردار حسن شاهوارپور با حضور در اردوگاه امام خمینى (ره)، با فراگیران دوره تربیتى تشکیلاتى خط امام (ره) بسیج دانشجویى خوزستان دیدار و گفتگو کرد.

 

فرمانده سپاه، ولی عصر (عج) خوزستان در این دیدار با بیان اینکه ۴۴ سال پیش، انقلاب برای نهادینه کردن توسعه با همت جوانان ما و پیروى از خط امام راحل در کشور به وقوع پیوست اظهار کرد: دانشجویان ما باید در جهت باروری علم، توسعه و پیشرفت تلاش کنند.

وى افزود: امروزه دشمن قصد نابودی ما را دارد؛ در دنیا یکبار انقلاب اتفاق می‌افتد و پس از آن همه انرژی‌ها و توانایی‌های یک ملت صرف حرکت به سوی توسعه پایدار می‌شود.

سردار شاهوارپور اضافه کرد: دشمن، اگر جنجال و فضاسازی می‌کند به هیچ عنوان قصد کمک به جوانان ما را ندارد؛ بلکه قصد آنان نابود کردن هستی ما است.

وی تصریح کرد: در این ۴۴ سالی که از نظام اسلامی ما می‌گذرد، دشمن، هم در صحنه داخلی و هم خارجی در تلاش برای برخورد و نابودی ما بوده است.

فرمانده سپاه، ولی عصر (عج) خوزستان ابراز کرد: دفاع مقدس بخشی از تاریخ پرافتخار ملت ایران است و دانشجوی ما باید نسبت به این مقطع تاریخی اطلاع و آگاهی داشته باشد و به نوعی حوادث گذشته را به یاد آورد.

وی خاطر نشان کرد: ما دوره بسیار سختی در طول هشت سال جنگ تحمیلی پشت سر گذاشتیم که هم دوره ناامیدی و هم امیدواری ما بوده است.

سردار شاهوارپور اذعان کرد: از اینکه دشمن با همه توان خود وارد شده بود تا هستی ما را از بین ببرد و ما را در اسارت تاریخی خود قرار دهد، نا امیدمان می‌کرد؛ اما امیدی به دست توانمند آحاد ملت ما در دل مردم و آیندگان کاشته شد که در نتیجه آن موفق شدیم تجاوز و تجاوزگری را از مملکت مان پاک کنیم.

وی با اشاره به حضور دانشجویان در هشت سال جنگ تحمیلی ادامه داد: حضور دانشجویان در دفاع مقدس باعث شد در میان اقشار مختلف مردم یک حرکت امیدوارانه ایجاد شود تا بتوانیم به پشتوانه همین مردم بر دشمنی که طی اظهارات صریح و روشن گفته بود ما آمده‌ایم که بمانیم، با رشادت‌ها و ایثارگری‌های جوانان این مملکت فائق آییم.

فرمانده سپاه، ولی عصر (عج) استان خوزستان بیان کرد: دفاع مقدس برگ برنده‌ای برای ملت ایران بوده و ما تا ابد و تا زمانی که چرخه توسعه و پیشرفت ادامه دارد، باید قدردان خدمات گذشتگان باشیم و آن‌ها را عزیز بداریم.

وى در پایان خطاب به شرکت کنندگان دوره یاد آور شد: این فرصت را غنیمت بشمارید و نهایت استفاده رو ببرید تا در جهت حفظ آرمان‌های امام و کار تشکیلاتی ثابت قدم باشید.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار