انتشار دود حریق بخش عراقی هورالعظیم در شهرهای خوزستان

تاریخ انتشار: شنبه 12 شهریور 1401 | 11:24 ق.ظ
انتشار دود حریق بخش عراقی هورالعظیم در شهرهای خوزستان مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان از انتشار دود ناشی از آتش‌سوزی در نیزارهای بخش عراقی تالاب هورالعظیم در برخی از شهرهای استان خوزستان خبر داد. محمدجواد اشرفی امروز (۱۲ شهریورماه) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دود ناشی از آتش‌سوزی در نیزارهای بخش عراقی تالاب هورالعظیم برخی از شهرهای استان خوزستان را تحت تاثیر قرار داده […]

مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان از انتشار دود ناشی از آتش‌سوزی در نیزارهای بخش عراقی تالاب هورالعظیم در برخی از شهرهای استان خوزستان خبر داد.

محمدجواد اشرفی امروز (۱۲ شهریورماه) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دود ناشی از آتش‌سوزی در نیزارهای بخش عراقی تالاب هورالعظیم برخی از شهرهای استان خوزستان را تحت تاثیر قرار داده است.

وی افزود: این دود در هوای شهرهای هویزه، دشت آزادگان، حمیدیه و اهواز قابل مشاهده است. شهرستان‌ مرزی هویزه به ویژه شهر رفیع، بیشتر تحت تاثیر این دود قرار گرفته‌اند.

وی گفت: با توجه به خشکسالی گسترده امسال، بیش از ۹۰ درصد مساحت بخش عراقی تالاب هورالعظیم دچار خشکی کامل شده است و به همین علت بخش عراقی این تالاب دچار حریق شده است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار