مناطق نفت ‌خیز برای حل مسائل شهر مرزی بستان، ورود خواهد کرد

تاریخ انتشار: چهارشنبه 16 شهریور 1401 | 08:33 ق.ظ
مناطق نفت ‌خیز برای حل مسائل شهر مرزی بستان، ورود خواهد کرد مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت ‌خیز جنوب در دیدار با امام جمعه بستان، از آمادگی مناطق نفت‌خیز جنوب برای حل مسائل شهر بستان خبر داد. مهندس علیرضا دانشی، مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت ‌خیز جنوب بعد از ظهر امروز دوشنبه در حاشیه بازدید از موکب‌های خدمات رسانی اربعین، در مرز چذابه، با حجت‌الاسلام […]

مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت ‌خیز جنوب در دیدار با امام جمعه بستان، از آمادگی مناطق نفت‌خیز جنوب برای حل مسائل شهر بستان خبر داد.

مهندس علیرضا دانشی، مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت ‌خیز جنوب بعد از ظهر امروز دوشنبه در حاشیه بازدید از موکب‌های خدمات رسانی اربعین، در مرز چذابه، با حجت‌الاسلام والمسلمین چلداوی، امام جمعه موقت شهر مرزی بستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار، امام جمعه بستان، ضمن خوش‌آمدگویی به آقای دانشی و تقدیر از مناطق نفت‌خیز در خدمت رسانی به زائران اربعین، از وجود برخی مسائل در شهر بستان و اهمیت رفع آن مسائل بحث و تبادل نظر کرد.

مهندس دانشی نیز، از آمادگی کامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در ورود به مسائل شهرهای محروم از جمله شهر بستان، تا حد توان شرکت خبر داد.

مدیر عامل مناطق نفت‌خیز همچنین، تشکیل یک تیم تخصصی و مهندسی از پرسنل این شرکت برای بررسی مسائل اصلی شهر مرزی بستان را از جمله اقدامات موثر در حل مسائل شهر دانست و گفت: به زودی این تیم تخصصی مهندسی از مناطق به شهر بستان خواهند آمد و ضمن تهیه یک گزارش از مهم‌ترین مسائل شهر و بررسی آن‌ها، در خصوص راهکارهای مناسب برای رفع مسائل تصمیم‌گیری خواهد شد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار