شرجی در خوزستان کاهش می‌یابد

تاریخ انتشار: شنبه 19 شهریور 1401 | 08:57 ق.ظ
شرجی در خوزستان کاهش می‌یابد مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی کاهش رطوبت و شرجی در سطح استان خبر داد. محمد سبزه‌زاری اظهار کرد: از اواسط وقت امروز تا روز دوشنبه با تغییر سوی جریانات شاهد کاهش رطوبت و شرجی در استان خوزستان خواهیم بود. وی افزود: در این ایام در مناطق ساحل شرقی استان در بعضی ساعات افزایش رطوبت و در […]

مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی کاهش رطوبت و شرجی در سطح استان خبر داد.

محمد سبزه‌زاری اظهار کرد: از اواسط وقت امروز تا روز دوشنبه با تغییر سوی جریانات شاهد کاهش رطوبت و شرجی در استان خوزستان خواهیم بود.

وی افزود: در این ایام در مناطق ساحل شرقی استان در بعضی ساعات افزایش رطوبت و در مناطق جنوبی و غربی و مرکزی وزش بادهای متوسط و گاهی شدید مورد انتظار است که با توجه به میزان وزش باد احتمال برخاستن گرد و خاک محلی در  بعد از ظهرها در این مناطق وجود دارد.

در بعد از ظهر دیروز به دلیل شاخص‌های بالای ناپایداری احتمال رگبار و رعد و برق پراکنده و وزش تندبادهای لحظه‌ای به ویژه در مناطق شرقی، شمال شرقی و جنوب شرقی و احتمال وقوع تندبادهای لحظه‌ای و گرد و خاک موقت در مناطق جنوبی و مرکزی و شرقی استان وجود دارد.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در شبانه‌روز گذشته  امیدیه با ۴۶.۱ و دهدز با ۲۴.۷ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط استان خوزستان گزارش شده‌اند. در این مدت تغییرات دمای اهواز بین ۴۶ و ۳۰.۱ درجه سانتیگراد در نوسان بوده است.

وی افزود: وضعیت جوی ۲۴ ساعت آینده کربلا صاف همراه با  وزش باد متوسط و غبار محلی و حداکثر دمای ۴۴ و حداقل دمای ۳۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی شده است. وضعیت جوی ۲۴ ساعت آینده نجف نیز صاف همراه با وزش باد متوسط و غبار محلی و حداکثر دمای ۴۶ و حداقل دمای ۳۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار