عبور از پیک تابستان با پایداری شبکه انتقال برق خوزستان

تاریخ انتشار: سه شنبه 22 شهریور 1401 | 08:30 ق.ظ
عبور از پیک تابستان با پایداری شبکه انتقال برق خوزستان مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان : پیک تابستان را با پایداری شبکه انتقال و فوق توزیع سپری کردیم.

دومین جلسه کمیته بهبود بهره‌برداری شبکه انتقال و فوق توزیع شرکت برق منطقه‌ای خوزستان با دستور کار بررسی مشکلات در حوزه بهره‌برداری، وضعیت پروژه‌های خرید، تامین تجهیزات و لوازم یدک و با حضور مدیرعامل، معاونین و سایر اعضای کمیته برگزار شد.

 

سید مهرداد بلادی‌موسوی معاون بهره‌برداری گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص بهره برداری از شبکه و حفظ پایداری شبکه برق در تابستان جاری ارائه کرد و گفت : برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته که با پشتیبانی و حمایت دیگر واحد‌های شرکت به اجرا درآمد، باعث شد تا تابستانی با کمترین خاموشی را پشت سر بگذاریم.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان نیز در این نشست با بیان اینکه در تابستان جاری علی رغم محدودیت‌ها و کمبود ناشی از تولید و بروز افت ولتاژ در برخی نقاط شبکه، برق‌رسانی مناسبی به مشترکین انجام شده و پایداری شبکه برق حفظ شده است، تصریح کرد: تداوم این خدمت‌رسانی می‌بایست تا پایان تابستان حفظ شود تا در روز‌های باقی‌مانده از فصل گرم نیز خللی در برق‌رسانی به مردم و صنایع ایجاد نشود.

محمود دشت بزرگ همچنین بر شناسایی نقاط ضعف و تنگنا‌های شبکه و پیگیری اجرای پروژه‌های مرتبط جهت رفع آن‌ها و ایجاد آمادگی لازم برای تابستان ۱۴۰۲ تاکید کرد.

در ادامه جلسه گزارشی از وضعیت شبکه انتقال و فوق توزیع ناحیه جنوب‌شرق، نیازمندی‌های این ناحیه و پیشنهادات رفع آن‌ها توسط مدیر ناحیه ارائه شد.

در این نشست همچنین مصوباتی برای بهبود عملکرد و بهره‌برداری از تجهیزات و افزایش کارایی نیروی انسانی اتخاذ شد.

شرکت برق منطقه‌ای خوزستان مسئولیت انتقال برق در شبکه انتقال و فوق توزیع در دو استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده دارد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار