زائران اربعین مرز چذابه را برای برگشت به کشور انتخاب کنند

تاریخ انتشار: چهارشنبه 23 شهریور 1401 | 09:46 ق.ظ
زائران اربعین مرز چذابه را برای برگشت به کشور انتخاب کنند فرمانده قرارگاه اربعین در مرز چذابه از زائران اربعین خواست مرز بین المللی چذابه را برای عزیمت و برگشت خود به کشور انتخاب کند.

محمد خانچی چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار افزود:زیرساخت های گذرگاه مرزی چذابه نسبت به سایر گذرگاههای مرزی کشور مطلوب تر بوده به طوری که تاکنون تردد زائران اربعین در این مرز روان بوده و هیچ گاه با مشکل رو به رو نبوده است.

وی ترافیک جاده های منتهی به گذرگاه چذابه را روان و کم حجم بیان کرد و افزود: ترافیک محور چذابه – بستان – الوان – شوش و چذابه – بستان – سوسنگرد – حمیدیه – ا هواز بسیار روان است و زائران بدون محدودیت زمانی می توانند در این محورها تردد کنند.

فرمانده قرارگاه اربعین در مرزچذابه در ادامه با بیان اینکه ۲۲۰موکب اربعین در نزدیکی چذابه در حال خدمت رسانی به زائران هستند افزود: چذابه در میان مرزهای شش گانه کشور مناسب ترین زیرساخت ها را دارد.

خانچی افزود:وضعیت امنیتی مرز چذابه در بهترین حالت قرار دارد و در ایام اربعین نیزبا هماهنگی و برنامه ریزی انجام شده ، خدمت رسانی در بخش های مختلف درمانی ، امدادی ، خدمات پلیس ، آب رسانی و فاضلاب انجام شده است.

وی در پایان از زائران اربعین حسینی خواست سفر خود را مدیریت کنند و بازگشت خود را به ۲ روز مانده به اربعین موکول نکنند.

۲۶شهریور روز اربعین حسینی است.تاکنون ۳۵۰هزار زائر از چذابه به کربلا مشرف شدند.

شلمچه و چذابه از گذرگاههای رسمی وبین المللی برای تردد زائران اربعین هستند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پردیس پاسارگاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار