تعمیر و راه‌اندازی مبدل حرارتی در تاسیسات شرکت آغاجاری

تاریخ انتشار: دوشنبه 28 شهریور 1401 | 08:22 ق.ظ
تعمیر و راه‌اندازی مبدل حرارتی در تاسیسات شرکت آغاجاری مدیر عملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری از تعمیر و راه اندازی مبدل حرارتی پس از دوسال در تاسیسات این شرکت خبر داد.  مهندس محمدرضا گودرزی بیان کرد: با پیگیری و دستور ویژه مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری و مشارکت مدیریت تعمیرات اساسی ماشین آلات فرایندی شرکت ملی مناطق نفت […]

مدیر عملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری از تعمیر و راه اندازی مبدل حرارتی پس از دوسال در تاسیسات این شرکت خبر داد.

 مهندس محمدرضا گودرزی بیان کرد: با پیگیری و دستور ویژه مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری و مشارکت مدیریت تعمیرات اساسی ماشین آلات فرایندی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب،  تعمیرات اساسی مبدل حرارتی تاسیسات نمک زدایی مارون ۲ که سال ها دچار فرسودگی، نشت و عدم کارایی شده بود تعمیر و راه اندازی شد.

وی افزود: با توجه به اهمیت راهبردی این مبدل در تولید و فرآورش نفت نمکی، کار تعمیرات مبدل حرارتی علیرغم حساسیت بالا،  با به کارگیری از امکانات شرکت های توانمند داخلی در کمترین زمان ممکن انجام گردید.

مهندس گودرزی گفت: مبدل حرارتی یکی از مهمترین تجهیزاتی است که نقش به سزایی در کاهش میزان نمک، مصرف گاز سوخت پیش گرم کن ها (در فصل سرد سال)، افزایش کیفیت نفت خام صادراتی و صرفه جویی اقتصادی را به همراه دارد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پردیس پاسارگاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار