همایش تجدید میثاق کارکنان صنعت نفت با ولایت برگزار شد

تاریخ انتشار: سه شنبه 26 مهر 1401 | 09:51 ق.ظ
همایش تجدید میثاق کارکنان صنعت نفت با ولایت برگزار شد مراسم تجدید میثاق کارکنان صنعت نفت جنوب با ولایت روز دوشنبه ۲۵مهرماه ۱۴۰۱ به همت شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در سالن امامرضا علیه السلام شهرک نفت اهواز برگزار شد.  در این آیین که با حضورمدیران و کارکنان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت های تابعه وهمچنین شرکت ملی حفاری ایران و […]

مراسم تجدید میثاق کارکنان صنعت نفت جنوب با ولایت روز دوشنبه ۲۵مهرماه ۱۴۰۱ به همت شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در سالن امامرضا علیه السلام شهرک نفت اهواز برگزار شد.

 در این آیین که با حضورمدیران و کارکنان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت های تابعه وهمچنین شرکت ملی حفاری ایران و شرکت نفت و گاز اروندان برگزار شدضمن محکومیت اقدامات اغتشاش گران، با آرمانهای انقلاب اسلامی،امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدای گرانقدرانقلاب اسلامی  تجدیدمیثاق شد.

 در این مراسم سردار نعمتالله باقری جانشین فرمانده سپاه حضرتولیعصر(عج) استان خوزستان با بیان اینکه همه برنامه های  استکبار درطول ۴۳ سال استقرار نظام جمهوری اسلامی شکست خورده است، بهتغییر رویکرد دشمن از مقابله سخت به جنگ نرم و جنگ ترکیبی اشاره کردو ترویج اخبار دروغ در فضای مجازی را یکی از این موارد برشمرد.

 وی با قدردانی از تلاش کارکنان صنعت نفت در شرایط طاقت فرسایخوزستان، بازگشت توان تولید به پیش از تحریم ها را از نشانه هایشکست نقشه دشمن عنوان کرد و با بیان اینکه کارکنان صنعت نفتسربازان جبهه اقتصادی هستند از مهندس دانشی مدیرعامل شرکت ملیمناطق نفت خیز جنوب برای برگزاری این مراسمبا شکوه تقدیر نمود.

 در ادامه این برنامه مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت:  انقلاب شکوهمند اسلامی که برگرفته از راه و منش انبیا الهی به رهبریمعمار کبیر انقلاب اسلامی شکل گرفت بارقه ای از امید را در دلمستضعفان دنیا روشن کرد و انسانیت را احیا کرد.

علیرضا دانشی با اشاره به آیه شریفهلَا نُفَرِّقُ بَیْنَ أَحَدٍ مِنْ رُسُلِهِ، انقلاباسلامی انقلاب اعتقادات در مقابل طاغوت بود و تمام نظام استکبار را بهچالش کشاند، افزود:  بنابر آنچه در قرآن کریم آمده است کسانی که دلدر گرو خدا دارند قطعا بین شان هیچ فاصله ای نیست و انصافا انقلاباسلامی نیز از همان ابتدا در راه الهی حرکت کرد و در مقابل دشمنانقسم خورده قد علم کرد.

وی با تاکید بر ضرورت آگاهی بخشی و ارتقای سطح دشمن شناسیآحاد جامعه، گفت:  بدخواهان ما در حال برنامه ریزی برای ام القرایاسلام هستند که با صرف میلیاردها دلار سالانه و طراحی بهانه های واهیدر سطح جامعه، اعمالی را انجام دهند تا فکر جوانان ما را ازآرمان هایانقلاب دور کنند، اما ما وظیفه داریم در برابر آنها مقابله کنیم و با آگاهیبخشی گامی موثر در مقابله با رفتار های خصمانه دشمنان ایران اسلامیبرداریم.

  مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب همچنین آگاهی بخشی درراستای خنثی سازی شیطنت دشمن را امری لازم و ضروری برشمرد وافزود: بر اساس آمار ها در حیفا و تلاویو ۱۶ مرکز ضد تشیع وجود دارد،  زیرا شیعه منادی اسلام ناب است و دشمنان میخواهند اسلام ناب که سرچشمه کلام حضرت امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی است را از میان بردارند.

 مهندس دانشی نسبت به شناسایی عوامل نفوذی در داخل ایران تاکید وعنوان کرد: یکی از نقاط آسیب پذیر ما در اتفاقات اخیر وجود عواملنفوذی بود که اگر ما دقت لازم را داشتیم قطعا این مشکلات پیش نمی آمد.

 وی با بیان این که باید وحدت کلمه در بین قومیت ها و مذاهب و یکایکملت ایران از زن و مرد حفظ شود، گفت:  وحدت کمک میکند تا تمامحرکات دشمن را خنثی نماییم؛ چنان چه ما خالصانه همچون دوران دفاع مقدس پای کار باشیم درخت تنومند ولایت فقیه هرگز دچار آسیب نخواهدشد و با قدرت پیشروی می کند.

 وی با بیان این که رهنمودهای مقام عظمای ولایت در این مسیر راهگشایما خواهد بود خطاب به رهبر انقلاب گفت: مگر ما مرده باشیم که بگذاریمشما مظلوم باشید. ای عزیزی که افتخار و سنگر اول و آخر ما هستی جانمن به فدای تو، ما هرگز نخواهیم گذاشت انقلاب اسلامی خدشه دار شود.

 در ابتدای این مراسم سرهنگ حسن باقری فرمانده حوزه مقاومت بسیجشهید تندگویان وزارت نفتجنوب با بیان اینکه این مراسم با پیشنهادمدیران صنعت نفت و هماهنگی حوزه بسیج شهید تندگویان برگزار شد، ازمقام شهدا و خانواده شهدا تجلیل نمود و تاکید کرد مجموعه صنعت نفتهمانگونه که در انقلاب پیشگام بوده و با امام راحل(ره) بیعت نمودند امروزنیز پشتیبان انقلاب و ولایت هستند.

شایان ذکر است اجرای سرود،مداحی، پخش کلیپ و اهدای لوح تقدیر بهفعالان موکب اربعین حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفتجنوباز دیگر بخش های این مراسم بود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پردیس پاسارگاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار