کاهش بستری‌های کرونایی خوزستان

تاریخ انتشار: شنبه 21 آبان 1401 | 11:37 ق.ظ
کاهش بستری‌های کرونایی خوزستان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز کاهش ۳۰ درصدی مراجعه کنندگان و بستری های کرونایی در بیمارستان‌های خوزستان خبر داد. دکتر حبیب حی‌بر، با اشاره به روند مراجعه بیماران سرپایی و بستری های مبتلا به کووید – ۱۹ در بیمارستان‌های خوزستان، اظهار کرد: تعداد بیماران سرپایی مراجعه‌کننده به بیمارستان‌های خوزستان و همچنین بستری […]

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز کاهش ۳۰ درصدی مراجعه کنندگان و بستری های کرونایی در بیمارستان‌های خوزستان خبر داد.

دکتر حبیب حی‌بر، با اشاره به روند مراجعه بیماران سرپایی و بستری های مبتلا به کووید – ۱۹ در بیمارستان‌های خوزستان، اظهار کرد: تعداد بیماران سرپایی مراجعه‌کننده به بیمارستان‌های خوزستان و همچنین بستری ها با علائم ابتلا به کرونا در هفته گذشته نسبت به هفته قبل از آن ۳۰ درصد کاهش داشته است.

وی در خصوص وضعیت تخت‌های اختصاص داده شده به کووید – ۱۹ در خوزستان، افزود: در حال حاضر ۲۰ درصد تخت‌های اختصاص داده شده به بیماران بزرگسال مبتلا به کووید – ۱۹ و ۵۰ درصد تخت‌های اختصاص داده شده به کودکان مبتلا به کووید – ۱۹ در بیمارستان‌های خوزستان نیز اشغال هستند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پردیس پاسارگاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار