هفتمین نشست شورای ترافیک استان برگزار شد

تاریخ انتشار: دوشنبه 23 آبان 1401 | 11:49 ق.ظ
هفتمین نشست شورای ترافیک استان برگزار شد هفتمین نشست شورای ترافیک استان به ریاست استاندار خوزستان برگزار شد. هفتمین نشست شورای ترافیک استان امروز یکشنبه ٢٢ آبان‌ماه به ریاست صادق خلیلیان، استاندار خوزستان و با حضور معاونین فنی و عمرانی و حمل ونقل و ترافیک شهرداری اهواز برگزار شد. استاندار خوزستان در این نشست پیرامون تصمیمات اتخاذ شده در رابطه با وضعیت […]

هفتمین نشست شورای ترافیک استان به ریاست استاندار خوزستان برگزار شد.

هفتمین نشست شورای ترافیک استان امروز یکشنبه ٢٢ آبان‌ماه به ریاست صادق خلیلیان، استاندار خوزستان و با حضور معاونین فنی و عمرانی و حمل ونقل و ترافیک شهرداری اهواز برگزار شد.

استاندار خوزستان در این نشست پیرامون تصمیمات اتخاذ شده در رابطه با وضعیت جاده ساحلی شرقی اهواز ملاثانی(محدوده شهر اهواز) اظهار داشت: هماهنگی لازم با تاسیسات شرکت نفت و پادگان شهید دغاغله در راستای ادامه این جاده براساس نقشه آن صورت گرفت.

خلیلیان بیان داشت: سازمان آب و برق نیز مکلف شد تا در آزادسازی و رفع معارضین جاده ساحلی غربی با شهرداری همکاری کند.

وی در خصوص وضعیت مسیر پل ششم اهواز به صنایع فولاد و جاده ماهشهر عنوان داشت: این رینگ با استفاده ازمسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌های صنعتی که در محدوده آن قرار دارند، تکمیل شود.

لازم به ذکر است در ادامه این نشست بنا شد تا نواقص سیستم روشنایی و نقطه کور از سوی شرکت برق تا ٢٢ بهمن رفع شود؛ همچنین آشکارسازی سرعتکاه‌های نصب شده، کانالیزه شدن مسیر عبور عابران پیاده، کنترل و آرام‌سازی سرعت وسایل نقلیه و انجام اصلاح هندسی از جمله دوربرگردان ایمن توسط شهرداری تا پایان سال صورت گیرد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پردیس پاسارگاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار