رویکرد کشت قراردادی حمایت از کشاورزان است

تاریخ انتشار: چهارشنبه 9 آذر 1401 | 11:37 ق.ظ
رویکرد کشت قراردادی حمایت از کشاورزان است مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد: رویکرد کشت قراردادی حمایت از کشاورزان است و به همین منظور موانع موجود از سر راه را برمی‌داریم.

«سید سعید راد» در جلسه پایش روند پیشرفت کشاورزی قراردادی که به منظور بررسی آخرین اقدامات و هماهنگی‌های انجام شده در جهت اجرای کشت قراردادی با محوریت گندم در محل این شرکت برگزار شده بود، گفت: تحقق این مهم یک کار جهادی است که با همکاری دستگاه‌های ذی‌ربط محقق خواهد شد.

وی با تاکید بر لزوم نگاه اجرایی و عملی به موضوع کشاورزی قراردادی، افزود: با تمام آبرو و اعتبارمان وارد میدان شده‌ایم تا این عملیات بزرگ را با روحیه جهادی در سراسر کشور، اجرا و عملیاتی کنیم.

معاون وزیر جهاد کشاورزی با اعلام اینکه نگاهمان به کشاورز، نگاه حمایتی و رویکردمان در کشت قراردادی، حمایت از کشاورزان عزیز است، خاطرنشان کرد: خدمت به کشاورزان را برای خود تکلیف و وظیفه می‌دانیم و تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم تا موانع موجود را یک به یک از پیشِ پایِ کشاورزان برداریم.

گفتنی است، در این جلسه علاوه بر مدیرعامل و معاونان و مدیران ستادی شرکت بازرگانی دولتی ایران، علیرضا مهاجر، معاون زراعت وزارت جهاد کشاورزی و مدیران و نمایندگان مجموعه‌های مرتبط در موضوع کشاورزی قراردادی به صورت حضوری و رؤسای سازمان‌های جهاد کشاورزی و مدیران کل غله و خدمات بازرگانی استان‌های سراسر کشور به صورت مجازی شرکت داشتند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
نمایشگاه
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نمایشگاه
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار