ساخت ۲۸ مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در خوزستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه 30 آذر 1401 | 11:23 ق.ظ
ساخت ۲۸ مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در خوزستان ۲۸ مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در خوزستان در حال ساخت است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با بیان اینکه ۵۱ مجتمع خدمات رفاهی فعال در این استان وجود دارد گفت: همچنین ۴۱ مجتمع نیز درحال مراحل استعلام قرار گرفته است.

 

محمد جولانژاد همچنین با اشاره به دوربین‌های کنترل نظارت جاده‌ای در راه‌های خوزستان نیز بیان کرد: خوزستان با ۵۴ دوربین نظارت تصویری در کشور رتبه اول استان‌ها را دارد.

وی ادامه داد:هم اکنون ۱۰۳ دوربین ثبت تخلف فعال در راه‌های خوزستان وجود دارد که علاوه بر این تعداد ۳۴ دوربین ثبت تخلف نیز تا پایان سال به بهره برداری می‌رسد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: با افزایش دوربین‌های نظارتی در راه‌های استان ۹۰ درصد راه‌های شریانی خوزستان زیرپوشش دوربین‌های ثبت تخلف قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه ۱۰ نقطه حادثه خیز راه‌های خوزستان تا تیر سال آینده برطرف می‌شود، افزود: رفع ۱۲۰ نقطه حادثه خیر خوزستان در سال ۱۳۹۴ مصوب شد که از این تعداد در گام اول این تعداد آشکار سازی و ۳۲ نقطه رفع شده است.

جولانژاد درباره سرقت علایم و تجهیزات ترافیکی راه‌های خوزستان گفت: برای جلوگیری از سرقت تجهیزات، از علایمی استفاده شده که قابل بازیافت نیست.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با اشاره به ایمن سازی راه‌های استان، بیان کرد: تامین نشدن اعتبارات ملی برای اجرای پروژه‌های راهداری در خوزستان با توجه به وسعت و طول راه‌های خوزستان و هزینه‌های بالای آن، باعث پیشرفت کند آن‌ها شده است.

۲۶ آذر تا یکم دی هفته راهداری وحمل ونقل جاده‌ای نامگذاری شده است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
نمایشگاه
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار