روان آبها در آبادان با ۶۰ پمپ تخلیه می شوند/ بیش از ۱۰۰ نیروی شهرداری مشغول تخلیه روان آبها هستند

تاریخ انتشار: شنبه 3 دی 1401 | 09:34 ق.ظ
روان آبها در آبادان با ۶۰ پمپ تخلیه می شوند/ بیش از ۱۰۰ نیروی شهرداری مشغول تخلیه روان آبها هستند شهردار آبادان گفت: روان آبهای متاثر از باران توسط ۲۷ سپتیک و ۶۰ پمپ از سطح شهر در حال تخلیه هستند. یاسین کاوه پور اظهار داشت: نیروهای شهرداری آبادان در حالت آماده باش هستند و آمادگی لازم برای رفع آبگرفتگی معابر در اثر بارندگی ها وجود دارد. وی افزود: با توجه به ورود سامانه بارشی […]

شهردار آبادان گفت: روان آبهای متاثر از باران توسط ۲۷ سپتیک و ۶۰ پمپ از سطح شهر در حال تخلیه هستند.
یاسین کاوه پور اظهار داشت: نیروهای شهرداری آبادان در حالت آماده باش هستند و آمادگی لازم برای رفع آبگرفتگی معابر در اثر بارندگی ها وجود دارد.

وی افزود: با توجه به ورود سامانه بارشی به منطقه احتمال آبگرفتگی معابر وجود دارد که از این رو نیروهای این شهرداری در آمادگی و آماده باش کامل به سر می‌برند.

شهردار آبادان گفت: همه سازمان‌های مرتبط این شهرداری، پرسنل و ماشین‌آلات آمادگی کامل داشته و در صورت وجود هرگونه مشکل در شهر به صورت عملیاتی وارد صحنه می‌شوند.

کاوه پور با اشاره به لایروبی کانال دفع آبهای سطحی لایروبی در آبادان گفت: مسیر عبور فاضلاب، ایجاد و به روز رسانی ایستگاه های پمپاژ، به کار گیری پمپ های مکنده و لجن کش از جمله اقدام های صورت گرفته توسط شهرداری آبادان برای به حداقل رسیدن مشکل آبگرفتگی معابر است.

وی بیان کرد: معاونین شهرداری، مدیران مناطق سه گانه و سازمان های تابعه همراه با زیر مجموعه آنها به صورت آماده باش با استفاده از امکانات و تجهیزات موردنیاز در شهر مستقر هستند تا آبگرفتگی به حداقل برسد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
نمایشگاه
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار