مشکلی در تامین نهاده‌های دامی در کشور وجود ندارد

تاریخ انتشار: چهارشنبه 14 دی 1401 | 10:06 ق.ظ
مشکلی در تامین نهاده‌های دامی در کشور وجود ندارد مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان از پهلوگیری یک کشتی اقیانوس پیمای ۴۲ هزار تنی حامل نهاده‌های دامی در بندر امام خمینی (ره) خبر داد. حمید بدوی، در خصوص واردات نهاده‌های دامی از بندر امام خمینی (ره) به کشور اظهار کرد: امروز یک کشتی اقیانوس پیما حامل ۴۲ هزار تن نهاده دامی در بندر امام خمینی […]

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان از پهلوگیری یک کشتی اقیانوس پیمای ۴۲ هزار تنی حامل نهاده‌های دامی در بندر امام خمینی (ره) خبر داد.

حمید بدوی، در خصوص واردات نهاده‌های دامی از بندر امام خمینی (ره) به کشور اظهار کرد: امروز یک کشتی اقیانوس پیما حامل ۴۲ هزار تن نهاده دامی در بندر امام خمینی (ره) پهلوگیری کرد و روند تخلیه این کشتی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه در روزهای آینده نیز یک فروند کشتی ۴۳ هزار تنی پهلودهی و تخلیه خواهد شد، افزود: در هفته گذشته نیز دو کشتی حامل بیش از ۱۰۸ هزار تن نهاده دامی در این بندر پهلودهی و تخلیه شدند.

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان ادامه داد: روند واردات نهاده‌های دامی از طریق ورود کشتی‌های اقیانوس پیما به بندرامام (ره) به صورت پیوسته در حال انجام است و هیچ مشکلی در خصوص تخلیه و بارگیری کالای آن‌ها وجود ندارد.

بدوی در خصوص واردات نهاده‌های دامی از بندر امام (ره) گفت: خوشبختانه با توجه به روند واردات نهاده‌های دامی توسط دولت و همچنین بخش خصوصی مشکلی در تامین این نهاده‌ها در کشور وجود ندارد.

به گزارش ایسنا، یکشنبه ۱۱ دی ماه یک کشتی اقیانوس پیما حامل ۶۳ هزار تن نهاده دامی در بندر امام خمینی (ره) پهلودهی و تخلیه شد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
نمایشگاه
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار