شهردار آبادان خبر داد : آغاز طرح جمع آوری متکدیان، معتادین متجاهر و کودکان کار از سطح شهر

تاریخ انتشار: چهارشنبه 14 دی 1401 | 08:50 ق.ظ
شهردار آبادان خبر داد : آغاز طرح جمع آوری متکدیان، معتادین متجاهر و کودکان کار از سطح شهر شهردار آبادان از طرح جمع آوری متکدیان، معتادین متجاهر و کودکان کار در سطح شهر از شنبه هفته آینده خبر داد. یاسین کاوه پور اظهار کرد: با درخواست شهروندان و به منظور زیبا سازی سیما و منظر شهری با همکاری شهرداری، اداره بهزیستی، نیروی انتظامی و کمپ های ترک اعتیاد، متکدیان، معتادین متجاهر و کودکان […]

شهردار آبادان از طرح جمع آوری متکدیان، معتادین متجاهر و کودکان کار در سطح شهر از شنبه هفته آینده خبر داد.
یاسین کاوه پور اظهار کرد: با درخواست شهروندان و به منظور زیبا سازی سیما و منظر شهری با همکاری شهرداری، اداره بهزیستی، نیروی انتظامی و کمپ های ترک اعتیاد، متکدیان، معتادین متجاهر و کودکان کار در سطح شهر جمع آوری و ساماندهی می شوند.

وی افزود: وجود متکدیان که اکثرا از استانها و شهرهای همجوار به آبادان آمدند و در سطح شهر مزاحم شهروندان می شوند و مقابل داروخانه ها و چهارراه ها تجمع می کنند زیبنده شهر و مردم آبادان نیست و باید با یک برنامه ریزی منسجم و با در نظر گرفتن همه جوانب این کار مهم به سرانجام مطلوب برسد.

شهردار آبادان با اشاره به شروع طرح جمع آوری متکدیان در ماه های پایانی سال گفت: طرح جمع آوری این افراد از روز شنبه هفته آینده شروع خواهد شد تا در روزهای پایانی سال و ایام نوروز شاهد ایجاد مزاحمت برای شهروندان و مسافران نباشیم، در ضمن متکدیانی که از شهرهای دیگر به آبادان وارد شده اند نیز پس از تهیه بلیط اتوبوس به شهرهای خود بازگردانده می شوند.

وی بیان کرد: در کنار متکدیان، معتادین متجاهر را هم در سطح شهر جمع آوری می کنیم که در این راستا دستگاه های مرتبط از جمله بهزیسیتی و نیروی انتظامی کنار شهرداری خواهند بود هر چند دستگاه های مرتبط باید با اقدامات فرهنگی کاهش مصرف مواد مخدر را فراهم کنند.

کاوه پور گفت: شهرداری آبادان آمادگی لازم برای تامین اتوبوس و ماموران اجرایی جهت همکاری با بهزیستی و نیروی انتظامی را دارد و بهزیستی باید کمپ های ترک اعتیاد را برای نگهداری این افراد در نظر بگیرد.

شهردار آبادان در خصوص کودکان کار نیز گفت: این افراد نیز توسط ماموران اجرائیات شهرداری از سطح شهر جمع آوری و تحویل بهزیستی می شوند تا برنامه ریزی برای تربیت و تحصیل این افراد صورت گیرد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
نمایشگاه
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار