پلمب ۲ واحد قصابی بدلیل کشتار غیر مجاز در اهواز

تاریخ انتشار: دوشنبه 19 دی 1401 | 12:00 ب.ظ
پلمب ۲ واحد قصابی بدلیل کشتار غیر مجاز در اهواز ۲ واحد قصابی به دلیل کشتار غیر‌مجاز دام و عدم رعایت موازین بهداشتی با دستور مقام قضایی پلمب شد.

رئیس اداره دامپزشکی اهواز گفت: با توجه به بازرسی‌های صورت گرفته از سوی کارشناسان دامپزشکی شهرستان اهواز از واحد‌های قصابی و گزارشات مردمی ارسال شده به این اداره ۲ واحد قصابی به دلیل کشتار غیرمجاز دام و رعایت نکردن موازین بهداشتی با همکاری اداره نظارت بر اماکن نیروی انتظامی پلمب و به مراجع محترم قضایی معرفی شدند.

رضا حفیظی با بیان اینکه هر گونه کشتار دام باید درکشتارگاه مورد تائید دامپزشکی کشتار شود افزود: هر گونه کشتار خارج از این ضوابط کشتار غیر بهداشتی، غیر مجاز و تهدید علیه بهداشت عمومی تلقی گردیده و بازرسان اداره دامپزشکی با واحد‌های متخلف طبق قوانین و از طریق مراجع قضایی برخورد می شود.

وی در پایان از شهروندان عزیز درخواست نمود در زمان خریداری فرآورده‌های خام دامی توجه خاص به لیبل زمان تولید، مصرف و نحوه نگهداری نمایند و از محل‌های مورد تائید که تحت نظر بازرسین اداره دامپزشکی است خریداری نموده و هر گونه تخلف بهداشتی را به کارشناسان این اداره جهت پیگیری گزارش کنند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
نمایشگاه
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نمایشگاه
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار