تحقق کامل برنامه تولید فولاداکسین با وجود محدودیت‌های انرژی

تاریخ انتشار: یکشنبه 25 دی 1401 | 11:28 ق.ظ
تحقق کامل برنامه تولید فولاداکسین با وجود محدودیت‌های انرژی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: علی رغم محدودیت‌های ۴ ماهه اعمال شده از سوی وزارت نیرو در بحث تأمین برق، برنامه تولیدی شرکت به صورت۱۰۰درصدی محقق شده است.

احمد صادقیان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۴۹۱ هزار تن انواع محصولات در شرکت فولاد اکسین خوزستان تولید شده است که اگر محدودیت‌های انرژی در شرکت اعمال نمی‌شد براساس میانگین تولید در ماه‌های عادی، تولید ۵۶۳ هزار تن محصول امکان پذیر بود.

او می‌گوید: کیفیت محصولات درجه یک تولیدشده در شرکت فولاد اکسین خوزستان از ابتدای امسال ۲ درصد ارتقا یافته به شکلی که کیفیت محصولات در سال گذشته ۸۹ درصد بود، اما در سال ۱۴۰۱ این عدد به ۹۱ درصد رسیده است.

صادقی ادامه داد: امسال همچنین یکی دیگر از اقدامات موفق و خوب انجام شده در شرکت فولاد اکسین خوزستان بحث فروش مستقیم بود که بالاترین میزان فروش مستقیم در تمام ادوار شرکت فولاد اکسین با ۶۲ درصد فروش مستقیم و تناژ ۲۶۲ هزار تن رقم خورد که بیانگر برنامه‌ریزی دقیق و مدیریت و تلاش مجموعه شرکت است.

به گفته او در حال حاضر اندوخته راهبردی مواد اولیه شرکت با توجه به روند تولید ماهانه در سال جاری ۳ ماه است و روند تولید محصولات بدون وقفه و به بهترین شکل در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: تاکنون صادرات ۴۸ هزار تن ورق که بالاترین رکورد صادرات ورق در یک سال برای فولاد اکسین است، انجام شده و با توجه به سفارش ماه جاری تحقق صادرات ۶۹ هزار تن ورق ممکن خواهد بود.

این مقام مسئول گفت: محصولات شرکت فولاد اکسین خوزستان به سه قاره و ۱۸ کشور جهان صادر می‌شوند، بالاترین میزان ارزآوری در دوران فعالیت این شرکت به میزان ۴۱ میلیون دلار تاکنون محقق شده است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
نمایشگاه
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار